reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Zjadłam dopiero co ostatni posiłek a ja dalej głodna, ja prdl co robicie? Kuźwa mi doszły już 3 kg choć nie jadam dużo więcej tylko co 2 godziny i naprawdę niewielkie posiłki, ale teraz to coraz częściej mnie skręca z głodu i w końcu nie wytrzymam i zacznę żreć. Nie mogę za dużo przytyć bo mam już nadwagę i to nie moje widzimisię tylko lekarza ale też wiem że będzie mi ciężko jak dowale sobie może 20 kg
Ja przez to, że odstawiłam całkowicie cukier to póki co spadłam ok 1,5 kg na wadze, ale podejrzewam, że pewnie zaraz zacznę przybierać, a niestety też mam trochę za dużo kg jak na swój wzrost 🥴
I tez mi sie chce ciagle jeść, w sumie to nawet jak zjem to i tak jestem głodna, jestem głodna nawet po zjedzeniu dwudaniowego obiadu 😅 troche to przytłaczające.....
 
Czy Wy tez wymiotujecie podczas mycia zębów?
O ludzie! Nie! Całe szczęscie nie! Ale ja mam często tak, że siedze sobie, robie jedzenie i nagle taki niekontrolowany odruch wymiotny, nic nie leci, tylko taki odruch.... Juz się mąz z dziecmi przyzwyczaili, ze ja tak nagle przy stole, albo jak sie przechadzam po domu itd..juz nie reagują😂😂 taki jednorazowy odruch do wymiotu i mi przechodzi jakby nigdy nic 😅
 
Cześć dziewczyny. Nie pisałam nic jakiś czas bo albo spię albo jestem zajęta. Troszkę nadrobiłam zaległości. @mamaelaela cudowna wiadomość. Radości co nie miara ❤ ja wczoraj byłam u mojego lekarza prywatnie i wszystko jest dobrze. Maluszek wymachiwał rączkami i nóżkami 😍
 

Załączniki

  • 20220110_183057.jpg
    20220110_183057.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 94
reklama
No i kurde wczoraj pozwoliłam sobie na 3 cukierki i cukier dziś 92 😡 czyli jednak nie mogę ale co zauważyłam że ciasto jak zjem na jakiejś imprezie to rano tam mi nie skacze
 
Do góry