reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

No chyba nie przypadek. Właśnie jak spóźnię się z dawką to też czuję podbrzusze. Raz drugi myślałam że przypadek. Luteinę dostałam bo raz że po 2 poronieniach, i 2 ogólnie trochę niski progesteron. A 3 to chyba dają tak dla zasady. Na początku miałam plamienia ale miałam dupka potem się uspokoiło. Zresztą na usg było widać że krwiaki się robiły,

Dziewczyny a jakie miałyście te plamienia?
Tez takie brunatne ?
 
reklama
Zjadłam dopiero co ostatni posiłek a ja dalej głodna, ja prdl co robicie? Kuźwa mi doszły już 3 kg choć nie jadam dużo więcej tylko co 2 godziny i naprawdę niewielkie posiłki, ale teraz to coraz częściej mnie skręca z głodu i w końcu nie wytrzymam i zacznę żreć. Nie mogę za dużo przytyć bo mam już nadwagę i to nie moje widzimisię tylko lekarza ale też wiem że będzie mi ciężko jak dowale sobie może 20 kg
Rozumiem Cię, chodzę głodna ciągle, ale to, co bym zjadła, jest zakazane. Dziś się popłakałam, bo chodziło za mną salami, wysłałam brata, żeby mi przywiózł, ale nim zjadłam wyczytałam w internetach, że nie wolno 😅 także odjechał z moim salami w siną, studencką dal 😂 kilka dni temu była faza na sushi, na sery pleśniowe, których nie jem już kilka dobrych miesięcy (nie wiem, czy pisałam, ale po poprzedniej krótkiej ciąży dostałam ostrej nietolerancji laktozy... Niemal z dnia na dzień mnie dopadło, nie wiem, jak to możliwe). Przez salami przypomniała mi się kiełbaska podsuszana 🤤 no nie mam co jeść!
Jak już ktoś wcześniej napisał, oszukuję głód zjadając jakieś warzywka ze słoików, orzechy włoskie. Któregoś razu wieczorem wjechał popcorn 🙊
 
Zjadłam dopiero co ostatni posiłek a ja dalej głodna, ja prdl co robicie? Kuźwa mi doszły już 3 kg choć nie jadam dużo więcej tylko co 2 godziny i naprawdę niewielkie posiłki, ale teraz to coraz częściej mnie skręca z głodu i w końcu nie wytrzymam i zacznę żreć. Nie mogę za dużo przytyć bo mam już nadwagę i to nie moje widzimisię tylko lekarza ale też wiem że będzie mi ciężko jak dowale sobie może 20 kg
Mi przybyło 1,5… i teraz już uważam bardzo co jem 🙈
 
A tak z innej beczki całkowicie, do mam które mają karty dużej rodziny. Ja mam ją od 14mscy i nigdy jej nie użyłam bo nie wiedziałam za bardzo gdzie a Ostatnio zupełnie przypadkowo usłyszałam w smyku że karta daje -15% zniżki na każde ubranie. A jak zaczęłam dziś gadać z dentystką na wizycie z córką to mi powiedziała że też ma i korzysta na Orlenie i ma -0,09gr na każdym litrze paliwa. Korzystacie z takich rzeczy? Może coś podpowiecie? Człowiek uczy się całe życie kurza twarz a teraz przy zakupach dla maleństwa może się przydać ta wiedza😉
Przy karcie dużej rodziny opłata za gospodarowanie odpadami komunalnymi (śmieci) jest niższa, nie wiem tylko czy w każdym mieście.
 
reklama
Do góry