reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Dziewczyny, powiedzcie mi kiedy polepsza się samopoczucie i słabną mdłości?
Też się zastanawiam 🤔 ile to będzie trwało.... jestem juz wykończona że wszystko mi śmierdzi i brzydzi😔 tak chciałabym normalnie już coś zjeść bez odbijania się po i w ogóle tego uczucia w przełyku i żołądku jak miałabym ciagle coś zwrócić....
 
reklama
Też się zastanawiam 🤔 ile to będzie trwało.... jestem juz wykończona że wszystko mi śmierdzi i brzydzi😔 tak chciałabym normalnie już coś zjeść bez odbijania się po i w ogóle tego uczucia w przełyku i żołądku jak miałabym ciagle coś zwrócić....
Dziewczyny nie wierzę że to powiem....ale....wolę już swoje potworne mdłości i wymioty od bólu tyłka który przeszłam 😉
W poprzednich ciążach poprawialo mi się od 16 tygodnia. Pewnie u niektórych z Was wcześniej a u innych jeszcze później. A że każda ciąża inna to nie sposób przewidzieć kiedy
 
Zeszło że mnie ogromne napięcie dosłownie i w przenośni. Otóż mój zdiagnozowany przez internety hemoroid okazał się być zakrzepem...pękło mi naczynko i powstał bolesny i spory guz. Na szczęście lekarz już rozwiązał problem, cieszę się że pojechałam. Stresu co nie miara ale poprawa od razu
 
Cześć, czołem, wracam jak bumerang :)
Tydzień temu diagnoza : zarodek 10 dni mniejszy, pęcherzyk ponad 2 tyg. Czekamy na poronienie. Dziś u najlepszego specjalisty w mieście, piękny zarodek, serduszko 170/ min, z miesiączki 8+3 z usg 7+3 ale zarodek i pęcherzyk proporcjonalny, 100 razy powtarzał że wszystko ok, po prostu owulacja się przesunęła. Mam piękne zdjęcie i słyszałam serduszko. A już planowalam kiedy pojadę na zabieg. Nie dowierzam cały dzień [emoji3059]
Cudowna wiadomość, dzidziusiu rośnij zdrowo!🙂
 
A tak z innej beczki całkowicie, do mam które mają karty dużej rodziny. Ja mam ją od 14mscy i nigdy jej nie użyłam bo nie wiedziałam za bardzo gdzie a Ostatnio zupełnie przypadkowo usłyszałam w smyku że karta daje -15% zniżki na każde ubranie. A jak zaczęłam dziś gadać z dentystką na wizycie z córką to mi powiedziała że też ma i korzysta na Orlenie i ma -0,09gr na każdym litrze paliwa. Korzystacie z takich rzeczy? Może coś podpowiecie? Człowiek uczy się całe życie kurza twarz a teraz przy zakupach dla maleństwa może się przydać ta wiedza😉
 
reklama
Do góry