reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Dziewczyny z Warszawy… może kojarzycie te nazwiska i pomożecie. Chodzi oczywiście o prenatalne.

Do Brawury się nie dostanę bo najbliższy termin ma na 16.02 (chyba otworzył własna klinikę i nie przyjmuje już w tych co dotychczas przyjmował)

Mam jeszcze do wyboru Kosińskiego lub Szpotańską.
Jeśli którakolwiek z Was ma jakieś opinie bardzo prosiłabym o info.
 
reklama
No właśnie, a miałaś już rozmowę o tej umowie, czy przedłużą? Bo pamiętam że pisałaś na ten temat:)
Miałam mieć dzisiaj .. 🤦‍♀️
Jak poszłam do biorą szefowej,ta powiedziała,ze musi ogarnąć pare spraw po urlopie i najlepiej jak porozmawiamy o tym jutro bo to będzie dłuższa rozmowa ..
Zobaczyła zabandażowana rękę i spytała co się stało po czym wysłała mnie do domu,ponieważ nie mogę pracować z zabandażowana ręka ,co uniemożliwia jej dezynfekcje.
Wiec rozmowa przesunęła się na czwartek .
Do środy mam wolne
1641811245799.png
 
Dziewczyny z Warszawy… może kojarzycie te nazwiska i pomożecie. Chodzi oczywiście o prenatalne.

Do Brawury się nie dostanę bo najbliższy termin ma na 16.02 (chyba otworzył własna klinikę i nie przyjmuje już w tych co dotychczas przyjmował)

Mam jeszcze do wyboru Kosińskiego lub Szpotańską.
Jeśli którakolwiek z Was ma jakieś opinie bardzo prosiłabym o info.
Ja idę na NFZ do Szymona Kozłowskiego (b.dobry perinatolog, przyjmuje w Bormaedzie. NFZ ze względu na mój wiek - dostałam skierowanie), a dzień później prywatnie do Dr Roszkowskiego (z tego co wiem, najlepszy). Trudno mi zrezygnować z tej drugiej wizyty, bo wiem, że Roszkowski to akurat guru usg prenatalnego.
 
Ja idę na NFZ do Szymona Kozłowskiego (b.dobry perinatolog, przyjmuje w Bormaedzie. NFZ ze względu na mój wiek - dostałam skierowanie), a dzień później prywatnie do Dr Roszkowskiego (z tego co wiem, najlepszy). Trudno mi zrezygnować z tej drugiej wizyty, bo wiem, że Roszkowski to akurat guru usg prenatalnego.
No ja mam 31 lat wiec na NFZ mi nie przysługuje. Terminów jest dużo z tego co widzę, dlatego chyba na spokojnie poczytam opinie (tutaj w sumie w obu przypadkach jest to po 5 gwiazdek na znany lekarz i Ok. 200 opinii)
 
Moim zdaniem powinnaś poczekać. 11 tc to często jeszcze zbyt wcześniej i lekarze rekomendują zdecydowanie 12 i 13 tydzień bo wtedy wszystko jest najlepiej widoczne
13 to jednak duże ryzyko, ze dziecko będzie już za duże, a przecież musi mieścić się w określonych widełkach. Lepiej pójść za wczesnie i ewentualnie powtórzyć badanie niż przegapić
 
reklama
Do góry