reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Ja po wizycie z dzidzia wszystko dobrze ❤️❤️❤️ 3.74cm małego człowieka 💪💪 Jednak moja gin że względu że jestem w momencie straty tamtej ciąży woli położyć mnie do szpitala na kroplówkę, więc idę jutro. Cudownie się czuje ze z bąblem wszystko dobrze ❤️❤️
A czemu Cie kładzie? Tzn mam na myśli czy planuje coś robic? Jaką kroplówkę chce Ci dać?
 
A czemu Cie kładzie? Tzn mam na myśli czy planuje coś robic? Jaką kroplówkę chce Ci dać?
Z racji tego że tamtą ciążę poroniłam w ok 12 tyg, chce mnie monitorować ze względu na kosmówkę i kroplówkę chyba z magnesem z tego co pamiętam bo mam kilka dni oslabienie organizmu plus krew w nosie.
 
Hej dziewczyny,

Jestem po wizycie ❤️ 8+0 trafiła mi się lekarka w Medicover, która nie zmierzyła mi babla i nie sprawdziła tętna, ale powiedziała ze robi usg od 30 lat i ze wszystko jest w porządku, ze tętno Ok 160 a wielkość Ok 2cm. Mam problem, ze nie ma terminów na prenatalne 😭😭😭 gdzie się zapisujecie w Trojmiescie? A i czy usg 11-14 tydz to to samo co prenatalne?
 
Hej dziewczyny,

Jestem po wizycie ❤️ 8+0 trafiła mi się lekarka w Medicover, która nie zmierzyła mi babla i nie sprawdziła tętna, ale powiedziała ze robi usg od 30 lat i ze wszystko jest w porządku, ze tętno Ok 160 a wielkość Ok 2cm. Mam problem, ze nie ma terminów na prenatalne 😭😭😭 gdzie się zapisujecie w Trojmiescie? A i czy usg 11-14 tydz to to samo co prenatalne?
Ja idę do dr Czarkowskiego, przyjmuje prywatnie w Gdyni tylko w piątki w gabinecie ginekologicznym dr Piskulaka. W tyg 11-14 trzeba wykonać USG prenatalne/badanie prenatalne, to jest coś innego niż zwykle USG na każdej wizycie u ginekologa.
 
A ja w sobotę oparzylam się od gorącej blachy z piekarnika .
Jak doszłam dziś do pracy i się przebralam zauważyłam,ze mam to miejsce całe czerwone i idzie mi czerwona linia.
Poszłam szybko na górę na izbę przyjęć i jak myślałam,mam zakarzenie i musiałam dostać penicylinę 😩😩😩😩
 

Załączniki

  • C6169B40-7635-4B1C-A91A-E54B2B812CCB.jpeg
    C6169B40-7635-4B1C-A91A-E54B2B812CCB.jpeg
    516,9 KB · Wyświetleń: 98
A ja w sobotę oparzylam się od gorącej blachy z piekarnika .
Jak doszłam dziś do pracy i się przebralam zauważyłam,ze mam to miejsce całe czerwone i idzie mi czerwona linia.
Poszłam szybko na górę na izbę przyjęć i jak myślałam,mam zakarzenie i musiałam dostać penicylinę 😩😩😩😩
O matulu. Straszna ta krecha. Dobrze ze nie czekałaś i poszłaś po pomoc od razu.
 
reklama
Ta jest na oko wędzona na zimno także surowa. Po jednym razie nic Ci nie powinno być ale lepiej się wystrzegać.

D**a a nie gin. Mój co wizytę badania pH I jak tylko ma wątpliwość to pobiera wymaz w lece do bakteriologii.

Czopki na zapalenia pochwy? 🤔

Faceci... 🤪

Ja w 1 ciąży 26 lat i w pracy usłyszałam, że jak mogłam zajść beż konsultacji z kierowniczką. Bo czas teraz nie dobry.

Masz na myśli kontrolę zwolnienia?

Dzień dobry! Miłego dnia!!
Tak.Czopki dopochwowe i maść na zewnątrz do smarowania.
Ja mam dzisiaj wizyte o 15:30, poprzednie usg było 14 grudnia - proszę, trzymajcie kciuki!
Trzymam kciuki za was dziewczyny!
 
Do góry