reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Ja mam na macicy ale od zewnętrznej strony i niby ma niezagrazac ciąży. Wielkość na tyle duża / nie duza że miałam do wyboru albo ciąża albo zabieg ale wtedy kilka miesięcy przerwy w staraniach a ja mam bardzo niskie AMH więc u mnie czas na wagę złota. Od kiedy wiem że mam mięśniaka zdążyłam zajść w 1 ciążę stracić, teraz druga i na szczęście rozmiar się nie zmienia więc nie reaguje na hormony ciążowe bo ponoć lubią wtedy też pokazać że istnieją.
Jakie masz amh?
 
U mnie dziś rano najgorszy dzień, na zakupy jechałam z reklamówką na kolanach, dopiero jak zjedlam kiwi to mi minęło ☺️
 
Widzę, że płacę najwięcej - 400zl. Jeżeli ciąża utrzyma się do drugiego trymestru, przechodzę na NFZ. Za słabo zarabiam, żeby tyle wywalać na gina, nawet najlepszego w mieście.
ja już jak zobaczę, że jest wszystko Ok na wizycie 7.01 to uciekam do swojej ginekolog, która jest zastepcą kierownika w szpitalu gdzie chce rodzić. Wizyty od 450zł w górę. Teraz odpuściłam bo na początku i tak nie mamy większego wpływu na ciąże i nie chciałam tracić kasy
 
Dziewczyny zaczynam się martwić i żałować że tak szybko wykrylam ciąże 🙄dziś jeszcze cztery dni do terminu miesiączki . Powiedzcie mi jak szybko może spaść progesteron? Wczoraj miałam 32,16 progesteron przy becie 84 i piersi bolały cały dzień a dziś już ich tak praktycznie nie odczuwam 😭 czy to może oznaczać spadek proga? Martwię się bardzo a kolejne badanie bym mogła zrobić po weekendzie. Osiwieje przez weekend 😐 gdyby mi się nie przydarzyły te dwie stracone ciąże to bym inaczej do tego wszystkiego podchodziła 😔
 
U mnie dziś rano najgorszy dzień, na zakupy jechałam z reklamówką na kolanach, dopiero jak zjedlam kiwi to mi minęło ☺️
Ja też profilaktycznie mam woreczek w kieszeniu kurtki. Pamiętam jak w pierwszej ciąży mieszkałam jeszcze w Wawie i jechałam do pracy metrem. Zemdliło mnie i zrobiło mi się mega słabo. Czułam, że podeszło mi już do gardła. Wysiadłam na najblizszej stacji. Nie miałam woreczka, ani nic do czego mogłabym wymiotować. Na stacji też zero koszy, żeby w razie czego tam wymiotować. I tak siadłam na ławce i blagałam w duchu żeby mi przeszło, bo inaczej wymiotowałabym albo na podlogę albo w torebkę, ale sie uspokoiło.
 
Dziewczyny zaczynam się martwić i żałować że tak szybko wykrylam ciąże 🙄dziś jeszcze cztery dni do terminu miesiączki . Powiedzcie mi jak szybko może spaść progesteron? Wczoraj miałam 32,16 progesteron przy becie 84 i piersi bolały cały dzień a dziś już ich tak praktycznie nie odczuwam 😭 czy to może oznaczać spadek proga? Martwię się bardzo a kolejne badanie bym mogła zrobić po weekendzie. Osiwieje przez weekend 😐 gdyby mi się nie przydarzyły te dwie stracone ciąże to bym inaczej do tego wszystkiego podchodziła 😔
U mnie zanik bólu piersi o niczym nie świadczył. Byłam u lekarza na kontroli i wszystko ok. 😊
 
Cześć wszystkim! Podglądam Was już od jakiegoś czasu, ale jakoś cały czas bałam się odezwać. Dalej się boję, ale zaryzykuje.
Ostatnia miesiączkę miałam 15.11. Wg usg z poniedziałku wychodzi dziś 6t3d ciazy. Na usg widoczny był zarodek i chyba bicie serduszka, ale lekarka nie była jeszcze pewna w 100% tego serduszka. Kolejna wizytę mam 11 stycznia. W 6 tygodniu miałam plamienie i delikatne krwawienie, biorę duphaston 3x1 i ciągle się martwię czy wszystko będzie dobrze. Z polecenia lekarki zrobiłam betę HCG - 28 grudnia była ponad 29 tysięcy, a dwa dni później ponad 39 tysięcy. Martwi mnie to, bo przyrost nie jest podwojony. Moja ginekolog napisała mi, że wartości są wysokie i czasem jest tak, że wtedy przyrost jest mniejszy. Ja jednak jestem cały czas w stresie, czy wszystko będzie w porządku..
Beta i przyrost jest ok! Ja jestem teraz 6+4 więc prawie tak samo
 
reklama
U mnie zanik bólu piersi o niczym nie świadczył. Byłam u lekarza na kontroli i wszystko ok. 😊
Mam nadzieję że u mnie też tak będzie 🙏 ja brałam przez ostatnie dwa dni po jednej tabletce duphastonu ale dzisiaj już nie jak się dowiedziałam wczoraj że prog 32 . Może to dlatego że dzisiaj nie wzięłam tej jednej tabletki ?
 
Do góry