reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Ohoho kosmiczna cena !!
Mam nadzieję że gość tego wart
To Warszawa ?
Niestety, Białystok.
Nie no tyle to ja bym nie płaciła a szukała tańszego.

Ja wiem że wszystko idzie w górę, ale mam wrażenie, że niektórzy wręcz żerują jak hieny...
Po poronieniu szukałam sensownego lekarza i polecono mi właśnie niego jako speca od problemowych ciąż. Prowadził ciążę mojej psiapsi w czasie choroby nowotworowej.
Miałam upatrzonego innego, ale był już starszy i obawiam się, że coś mu się stało, bo przestał przyjmować pacjentki, jak dzwoniłam po pozytywnym teście 😳

Ogólnie to wzbudza zaufanie, jest bardzo ostrożny i wszystko rozważa. Ale nastraszył mnie bardzo ostatnio. Więc nawet nie potrafię się już cieszyć ciążą.
Jeśli we wtorek pojawi się serduszko, będę myśleć może o jakiejś zmianie. Tak jak pisałam wcześniej, na wizycie przed świętami widział same nieprawidłowości i dał mi szansę "50 na 50, że coś z tego będzie".
 
reklama
Mam dziś podobnie 😁 ciągle tylko coś podjadam. Ostatnie dni miałam mega wstręt do jedzenia, więc to jakaś nowość. A co dobrego robisz do jedzenia? 🧐
Ja na nieszczęście w tych moich mdłościach mogłabym jeść na okrągło pizzę i popijać ją colą. Normalne jedzenie ciężko mi wchodzi. Czekam z utęsknieniem na lepsze samopoczucie w drugim trymestrze i jakieś bardziej sensowne odżywianie :)
 
Do góry