reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Ja mam wizytę u lekarza w środę. Już nie mogę wysiedzieć! Będzie wtedy 6+2 tc. Mam nadzieję, że lekarz już na spokojnie potwierdzi!
Dzisiaj lekko mnie kłuje jajnik. Nie jest to bardzo uciążliwe i pojawia się co jakiś czas. Już oczywiście zaczynam lekko panikować... Miałyście coś takiego? 🤔
Wcześniej brzuch pobolewał jak na okres.
 
Ja mam wizytę u lekarza w środę. Już nie mogę wysiedzieć! Będzie wtedy 6+2 tc. Mam nadzieję, że lekarz już na spokojnie potwierdzi!
Dzisiaj lekko mnie kłuje jajnik. Nie jest to bardzo uciążliwe i pojawia się co jakiś czas. Już oczywiście zaczynam lekko panikować... Miałyście coś takiego? [emoji848]
Wcześniej brzuch pobolewał jak na okres.
Mnie w pierwszej ciazy dosyc dlugo bolal brzuch jak na okres. Teraz dopiero początek, ale też mam to uczucie
 
Ja mam wizytę u lekarza w środę. Już nie mogę wysiedzieć! Będzie wtedy 6+2 tc. Mam nadzieję, że lekarz już na spokojnie potwierdzi!
Dzisiaj lekko mnie kłuje jajnik. Nie jest to bardzo uciążliwe i pojawia się co jakiś czas. Już oczywiście zaczynam lekko panikować... Miałyście coś takiego? 🤔
Wcześniej brzuch pobolewał jak na okres.

Mogę potwierdzić podobne objawy.
Odczuwałam bole miesiączkowe, które w większości ustapily, ale klucie jajnika odczuwam w miarę często.
No i ten bol piersi 🤭
Mdłości i innych objawow ciążowych na razie brak.
 
Mogę potwierdzić podobne objawy.
Odczuwałam bole miesiączkowe, które w większości ustapily, ale klucie jajnika odczuwam w miarę często.
No i ten bol piersi 🤭
Mdłości i innych objawow ciążowych na razie brak.
Oo tak! Sutki okropnie bolą! 😖
Czytałam, że takie kłucie na początku jest normalne, jeśli nie ma żadnych plamień, gorączki itp. ale i tak głowa robi swoje 🤭
Ja jeszcze jestem strasznie zmęczona! Śpię ponad 8 godzin, a jeszcze w ciągu dnia jak tylko mam chwilę to muszę zrobić drzemkę, bo nie daje rady! 😔
 
Hej dziewczyny jak dziś samopoczucie? 😁 Dziś jest planowana data mojej @ 😂 rodzina coś podejrzewa, bo ucinam drzemki w ukryciu, i ponoć inaczej wyglądam 😁
 
Ja dalej czuje się „nie w ciąży” i pewnie tak będzie przez kilka miesięcy :)
Ja gdybym nie zrobiła szybciej testu pewnie myślałabym ze okres mi trochę przesunie. Ale w sumie jestem strasznie płaczliwa i piersi to dwie tykające bomby które w staniku nie mogą wytrzymać 😊 na razie nawet kawa mi smakuje 😁
 
Dzień dobry Kochane, jadę za chwilkę na badanie BETA hcg zobaczyć czy rośnie. Mam wielką nadzieję że wszystko jest w porządku. Jutro lekarz ogólny bo muszę zostać na zwolnieniu ( dzwigam, prace na drabinie itp), a potem jadę do gina się wcisnąć na jakiś dzień. Napiszę jak będą wyniki 😚😘🤗
Doskonale Cię kochana rozumiem. Ja również mam ciężką pracę, i to co oni powinni nam zapewnić to jest tylko w teorii. Ja we wtorek oznajmiłam przełożonemu, że jestem w ciąży i nie mogę dźwigać to powiedział, żebym poszła do lekarza i na zwolnienie no nie ma możliwości zmiany stanowiska.
 
reklama
Doskonale Cię kochana rozumiem. Ja również mam ciężką pracę, i to co oni powinni nam zapewnić to jest tylko w teorii. Ja we wtorek oznajmiłam przełożonemu, że jestem w ciąży i nie mogę dźwigać to powiedział, żebym poszła do lekarza i na zwolnienie no nie ma możliwości zmiany stanowiska.
Ja was doskonale rozumiem, dla mnie jak wyszedł test pozytywny i beta, to poprosiłam ginekologa o zaświadczenie zeby pracodawca dostosował się do mnie. I jestem zwolniona z dźwigania, pracy na drabinie i pracy nocnej. Zwolnienia nie miał jak mi wystawić, bo nawet pęcherzyka na usg nie było jeszcze widać 😊
 
Do góry