reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

A ja nadal przyznam się, że czuję się wspaniale. Bardzo rzadko chwytają mnie mdłości, dziś robię bułki na burgery, chałkę i obiad. Taką moc mam 💪

Z drugiej strony czytam wasze obawy, strach i sama potrafię się tak nakręcić, że momentami zastanawiam się czy wytrzymam nerwowo. 😢 Cieszę się, że szybko się udało po utracie nadziei w poprzedniej ciąży, a z drugiej strony boje się powtórki. Ehhh nie wiem. Trochę mnie przytłacza to wszystko
 
reklama
O kurczę, to musi być dziwnie 😅
Na początku jest, szczególnie jak ćwiczysz mięśnie dna miednicy mając przez 15 minut palec fizjo w pochwie ;) ale chyba najgorszy jest pierwszy raz. Zresztą dwie z moich fizjo to były jednocześnie położne, więc wiedziałam, że dla nich to chleb powszedni, jednocześnie to były bardzo otwarte dziewczyny przy których szybko zapominałam o skrępowaniu.
 
Jest coś takiego jak PelviFly - tanie nie jest, nie wiem czy można w ciąży i czy działa. Trochę nie lubię marketingu przez influencerki, ale zawsze to jakaś domowa alternatywa
 
Jest coś takiego jak PelviFly - tanie nie jest, nie wiem czy można w ciąży i czy działa. Trochę nie lubię marketingu przez influencerki, ale zawsze to jakaś domowa alternatywa
Nie dam sobie ręki uciąć, ale wydaję mi się, że to chyba sprawdza się przy napinaniu, ale niekoniecznie jak ktoś ma problem z dużymi napięciami i potrzebuje ćwiczeń rozluźniających. Wtedy moja fizjo zaleca… wibrator 😅
 
reklama
Na początku jest, szczególnie jak ćwiczysz mięśnie dna miednicy mając przez 15 minut palec fizjo w pochwie ;) ale chyba najgorszy jest pierwszy raz. Zresztą dwie z moich fizjo to były jednocześnie położne, więc wiedziałam, że dla nich to chleb powszedni, jednocześnie to były bardzo otwarte dziewczyny przy których szybko zapominałam o skrępowaniu.
O matko, Teraz to się przestraszyłam trochę. Dla nich to chleb powszedni dla mnie jednak niekoniecznie.
Z drugiej strony wole zapobiegać niz później mieć może jeszcze gorsze problemy a wtedy tez każdy będzie mi tam grzebał. 🙈
 
Do góry