reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Cześć dziewczyny, chcialam się bardzo nieśmiało przywitać.. boje sie tu pisać, bo dopiero co w listopadzie poroniłam, zdążyłam sie przyzwyczaic do lipcowych mam a musialam się żegnać.. ale jednak zaryzykuje, trzeba byc dobrej myśli a poza tym fajnie pogadac z kimś na podobnym etapie :)
Wczoraj byłam na wizycie kontrolnej, miala mi lekarka zlecic badania po moich poronieniach (bo to był 3 raz), a na usg ku mojemu ogromnemu zaskoczeniu ukazał sie pęcherzyk ciążowy :D to był naprawde szok, bo po pierwsze nie mam żadnych objawów, po drugie wspolzylismy z mezem zaledwie kilka razy i wydawalo mi sie, ze dni nieplodne, bo chcielismy troche odczekac ze staraniami. Poza tym, jeszcze kilka dni temu bralam silne leki i mam teraz mega stresa, ze moglam zaszkodzic dziecku :/
Przechodzac do sedna, zrobilam dzis bete i wyszla ponad 1500, z om wychodzi mi 5t4d ale owulacja na pewno się przesunęła, wiec ciaza jest młodsza, wczoraj na usg byl tylko malutki pecherzyk 2mm. Mam nadzieje ze dotrwamy wszystkie szczesliwie do sierpnia :)
Aha, na pokladzie mam 4latke :)
Pozdrawiam Was serdecznie
Fajnie ze dolaczylas !
 
Ja biorę mama dha premium +. Wydaje mi się że ma wszystko w sobie. Pan tabletka poleca.
To chyba ja z Was wszystkich będę miała najpóźniej pierwszą wizytę nie licząc mam z UK. 12 stycznia jest najwcześniejszym terminem. Wg mnie będę wtedy 7+2dni więc wydaje mi się idealnie. Dzisiaj się dowiedziałam że ginekolog do którego zawsze był termin zmarł przed świętami. Byłam u niego raz i nie wzbudził mojego zaufania. Niemniej jednak przykra wiadomość .
Ja też cały czas się zastanawiam jak to będzie, chociaż na razie wyznaczam sobie krótkie cele . Moim celem teraz jest 12 stycznia. Odsuwam od siebie myśli o tym kiedy pójdę na zwolnienie, o porodzie , o tym jak będzie wyglądało nasze życie.
Fajnie że jest nas parę koło 40 i z terminem na koniec sierpnia.
 
Chodzicie na spacery przy tych minusowych temperaturach? Niby spacer jest wskazany, ale zimno już nie. Wczoraj byłam na spacerze i później bolało mnie gardło 😣
 
Chodzicie na spacery przy tych minusowych temperaturach? Niby spacer jest wskazany, ale zimno już nie. Wczoraj byłam na spacerze i później bolało mnie gardło 😣
Dlaczego zimno nie jest wskazane ?
Nie ma u nas w ciągu dnia jednak ekstremalnych temperatur które by były ryzykowne.
Inna sprawa to jakość powietrza - ja mieszkając w Krakowie zostaje czasami przez to w domu.
 
reklama
I jak się ustabilizowałas lekami to wtedy rozmowa była ok? Bo u mnie nie rzuciłam to tylko bardziej mnie wkurzała ta baba
Nie nadaje się do rozmów totalnie nie
Powiem Ci, że jak dostałam leków na kilka miesięcy i poczułam się po nich lepiej, to już nie poszłam na sesje z rozmowami 🤭
 
Do góry