reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe Mamy 2021

tez sie denerwuje jestem astmatykiem i nie wyobrazam sobie rodzic z zaslonieta twarza dodatkowo jak sie denerwuje to sie dusze i martwie sie ze jak bede sama bez meza to bede sie dusila bo nie bedzie mial mnie kto uspokoic mam nadzieje ze do wakacji cos sie zmieni w tej kwestii
To wszystko siedzi w Naszych głowach... trzeba sobie mówić nic się nie dzieje wszystko będzie dobrze.
Ogólnie zawsze staram się myśleć pozytywnie i mam taką cichą nadzieję że akurat w lato będzie spokojniej i będziemy mogły rodzic przy boku męża😊
 
reklama
To wszystko siedzi w Naszych głowach... trzeba sobie mówić nic się nie dzieje wszystko będzie dobrze.
Ogólnie zawsze staram się myśleć pozytywnie i mam taką cichą nadzieję że akurat w lato będzie spokojniej i będziemy mogły rodzic przy boku męża😊
ja juz jedwn porod przezylam pocieszajace jest to ze ten nie moze byc juz gorszy niz poprzedni ale poprostu i tak sie boje tego ze moze sie okazac ze zostane sama i wtedy bede sie napewno bardziej denerwowala niz przy poprzednim
 
Witam kochane, badania testu Pappa wyszly mi bardzo słabo i lekarz przepisał Acard 150, czy któraś z was też bierze? Bardzo się martwi czy będzie wszystko okej
Mi lekarz przepisał acard w sumie bez powodu i przez niego miałam problemy z ciążą dostałam najpierw plamienia a później krew natychmiast odstawiłam i wszystko się uspokoiło... Dzisiaj zaczęłam 17 tydzień termin porodu na 21 sierpień. 😉
 
Mi lekarz przepisał acard w sumie bez powodu i przez niego miałam problemy z ciążą dostałam najpierw plamienia a później krew natychmiast odstawiłam i wszystko się uspokoiło... Dzisiaj zaczęłam 17 tydzień termin porodu na 21 sierpień. 😉
Ja biorę Acard 150 mg od 8 tygodnia ciąży ze względu na duże BMI i mam brać do 36 tygodnia ciąży
 
reklama
Co myślicie o kokonie dla noworodka? Już miałam zestaw wybrany ale niestety naczytałam się że niepotrzebny zakup, grozi śmiercią łóżeczkową. No i teraz to nie wiem.🥺
 
Do góry