reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Powodzenia ! I zazdroszczę ,ja odliczam dni do wizyty [emoji2356] 3 tyg przerwy pomiędzy wizytami to zdecydowanie za długo [emoji849] osiwieć można [emoji2955]
okazało się z USG że 11 tydzień, 10 mam kolejne USG , ciąża żywa pojedyncza , już nie mogę się doczekać następnego USG . Dopiero po czasie do mnie dotarło że mam maleństwo w brzuchu.
 
Hej, dawno się nie odzywałam ;). Non stop praca, spanie i jedzenie :D 2kg na plusie. Wczoraj byliśmy na pierwszym USG ( właściwie drugim) ale testy porobione. Dzidzia póki co rozwija się świetnie. Machała nam, robiła fikołki, ssała kciuka, serduszko pięknie bije, ale będzie kolejna wizyta z kardiologiem przez wadę genetyczną u poprzedniej córci. Pozdrawiamy Was cieplutko i mam nadzieję, że wszystkie mają same pozytywne wiadomości ( nie jestem w stanie nadrobić ponad 300 stron) :*
 
Hej, dawno się nie odzywałam ;). Non stop praca, spanie i jedzenie :D 2kg na plusie. Wczoraj byliśmy na pierwszym USG ( właściwie drugim) ale testy porobione. Dzidzia póki co rozwija się świetnie. Machała nam, robiła fikołki, ssała kciuka, serduszko pięknie bije, ale będzie kolejna wizyta z kardiologiem przez wadę genetyczną u poprzedniej córci. Pozdrawiamy Was cieplutko i mam nadzieję, że wszystkie mają same pozytywne wiadomości ( nie jestem w stanie nadrobić ponad 300 stron) :*
Hey ,
Gratulacje i miło ,że przynosisz pozytywne wieści ;) ważne,że nie ma nic co mogłoby niepokoić ...
 
Dziewczyny dzisiaj się poczulam po południu źle i mam 37stopni.czy jeśli nie mam innych objawów to myślicie ze to jest ok?
 
Dziewczyny dzisiaj się poczulam po południu źle i mam 37stopni.czy jeśli nie mam innych objawów to myślicie ze to jest ok?
37 stopni to w ciąży normalna temperatura. 37,5-38,5 jest stan podgorączkowy, powyżej tego gorączka. Mierz co jakiś czas i w razie czego możesz wziąć paracetamol, może tak Cię coś złapało.
 
reklama
Dziewczyny dzisiaj się poczulam po południu źle i mam 37stopni.czy jeśli nie mam innych objawów to myślicie ze to jest ok?

Jeśli czujesz, że coś może Cię brać, to najlepsze domowe sposoby - herbata z cytryną i imbirem, czosnek, itp. Ewentualnie paracetamol. W ciąży temperatura może być podwyższona, więc się nie przejmuj :)

Przy okazji zapraszam Cię na wątek zamknięty, do którego dostałaś dostęp w prywatnej wiadomości :):)
 
Do góry