reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Jeśli czujesz, że coś może Cię brać, to najlepsze domowe sposoby - herbata z cytryną i imbirem, czosnek, itp. Ewentualnie paracetamol. W ciąży temperatura może być podwyższona, więc się nie przejmuj :)

Przy okazji zapraszam Cię na wątek zamknięty, do którego dostałaś dostęp w prywatnej wiadomości :):)
Bardzo dziękuję za zaproszenie. To chyba chwilowy skok, dzisiaj jest już ok. Ale ja już jestem taka panikara, że zaraz się naczytam i jedzie w głowie czarny scenariusz..
 
reklama
Ja pamiętam jak na początku ciąży też poczułam się tak jakoś niewyraźnie i postanowiłam zmierzyć temperaturę, wyszła mi wtedy 37,3. O matko. W jaką ja wpadłam panikę! Już miałam wizję, że to ten durny wirus i wgl, ryczałam jak bóbr mężowi... Dopiero mąż przytomnie zaczął czytać, że w ciąży temperatura jest z automatu wyższa i żeby się tym nie martwić. Także no... Panikara ze mnie jak nic 🤪 🙈 Ale już teraz to wiem i na drugi raz będę mądrzejsza 😃
 
reklama
Do góry