reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
To aż taka różnica? Jak to możliwe? 😁 Myślałam, że jak już to max parę dni.
Wydaje mi się ze to jest kwestia tego, ze bobas szybko rośnie. Poprzednie usg miałam 30.12 i wychodziło 12+5, a na usg genetycznym wyszło, ze bobas ma 7.1cm i chyba na tej podstawie lekarz ocenił, ze maly jest starszy i mamy ten 13+2. Nie skomentował tego w żaden sposób :D wg OM powinnam mieć 13+3 ale miałam ostatnio bardzo długie cykle. Także to wszystko się bardzo zmienia u mnie :)
 
Gratulacje! My 17.08 mamy 13 rocznicę zwiazku, a 18.08, 3 rocznicę ślubu także nie obrazilabym się jeśli dzidziulek poczekałby kilka dni żeby wykluć się w którąś z tych dat [emoji3][emoji3]
My 18.08 będziemy mieli 9 rocznicę ślubu. Ale ten czas leci.

My dzisiaj na sankach byliśmy i tak jakoś zimno było, że teraz siedzimy z synkiem pod kocykiem. On katuje Albika a ja mam chwilkę Was nadrobić. Miłego wieczoru
 
reklama
Ja wam zazdorszczę , że znacie termin porodu. Tak jak mówiłam , na wyspie trochę inaczej z ciąża i ze wszystkim. Ja wiem tyle , że rodzę w sierpniu 😅, może na późniejszych wizytach mówią dokładny / przybliżony termin. Byłam już na dwóch wizytach , ale według aplikacji mój termin to 18 sierpień. Obecnie jestem w 10 t+ 4 dni
 
Do góry