reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe Mamy 2021

To może na moim usg prenatalnym też dostaniemy jakąś wskazówkę co do płci 😁 Ja się nie nastawiam na konkretną, chce tylko zdrowego bejbika. Ale nie powiem, że mnie ciekawość nie zżera, bo bym skłamała 😂😂 ja mocno wymiotowałam na początku ciąży, więc wynika z tego, że dziewczynka? 😁 Czy ja to jest z tymi przesadami? 😁
Ja to zawsze słyszałam na odwrót, że jak się wymiotuje to chłopak 😂 to pewnie niewiele miało wspólnego ale u 2 moich koleżanek się sprawdziło, wymioty, straszne samopoczucie i wyszło, że będą chłopcy 😌
 
reklama
Nie nie, do @ZajKat
A czy Wasi lekarze robią usg 3d i 4d? Ja na poprzedniej wizycie miałam takie i to jest dopiero fajny widok 😍
Tak domyśliłam się później 👍 Luzik 😁🤗
Ja właśnie nie wiedziałam, że mój ginekolog ma usg 3d i ostatnio właśnie zrobił mi zwykłe i 3d. No powiem, że szał, widać małego człowieczka ❤️ Co prawda, wtedy to był 8 tydzień, więc jeszcze maluszek. Ale teraz jak pójdę, to liczę, że też mi pokaże w 3d 😍
 
Ja to zawsze słyszałam na odwrót, że jak się wymiotuje to chłopak 😂 to pewnie niewiele miało wspólnego ale u 2 moich koleżanek się sprawdziło, wymioty, straszne samopoczucie i wyszło, że będą chłopcy 😌
O widzisz, to się okaże 😁 Potem musimy dziewczyny zrobić listę objawów i płci jaka się okazała ostatecznie i zobaczymy co z tego wyjdzie 😁 To mogłoby być ciekawe 😁
 
Ja pytałam lekarza i powiedział, ze nie ma problemu. Tylko usg 1 trymestru to nie jest dobry moment, bo usg długo trwa, wymaga skupienia.. pewnie będziemy badać trochę przez brzuch a trochę dopochwowo i że lepiej żeby był spokój :) powiedział, ze poleca np.na usg polowkowym, ze wtedy jest co pooglądać :) ale ja wiem, że to wersja dla cierpliwych 😂
A polowkowe i prenatalne 2 trymestru to to samo? Wybaczcie, jestem zielona w tym temacie 🙈
 
Czy takie kłucia w podbrzuszu dziwne w naszym stanie to norma? Do tej pory nic nie czułam takiego a dziś po południu się zaczęło. U mnie dziś 9+3. Wizyta za 6 dni. Trochę się martwię.
 
reklama
Jestem po usg prenatalnym-wypadlo bardzo dobrze -teraz czekam na wyniki Pappa ale i tak zrobię nifty albo sanco . Nie mam tylko opisu- a Wy macie? Pelno wydrukow usg ale nie wiem czy tam coś widac. Może dostane na maila razem z Pappa. Ulżyło mi bardzo bo zobaczyłam malucha...i maz pierwszy raz widzial ....super przeżycie! I mamy niespodziankę- miala byc dziewczyna a tu raczej chlopczyk- na 95 procent[emoji38]maz zachwycony...ale dzieciątko brykalo jak szalone.
Ja dostałam opis od razu [emoji4] nie mam zdjęć ale mam pełne nagranie z całego USG [emoji4] wcześniej doktor powiedział Ci że będzie dziewczynka a teraz wyszedł chłopczyk?
 
Do góry