reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Dziewczyny gdzie robicie prenatalne? Jestem w stanie dojechać nawet gdzieś dalej, tylko żeby to był ktoś dobry.
Szukałam we Wrocławiu, w Jeleniej Górze, w Częstochowie i okolicach póki co nie znalazłam nikogo 😱 w Jeleniej polecali na fb, ale przeraziłam się jak przeczytałam opinie i zrezygnowałam.
Ile wcześniej trzeba się umówić? Dziś mam 8tydz.+3
 
reklama
Dziewczyny gdzie robicie prenatalne? Jestem w stanie dojechać nawet gdzieś dalej, tylko żeby to był ktoś dobry.
Szukałam we Wrocławiu, w Jeleniej Górze, w Częstochowie i okolicach póki co nie znalazłam nikogo 😱 w Jeleniej polecali na fb, ale przeraziłam się jak przeczytałam opinie i zrezygnowałam.
Ile wcześniej trzeba się umówić? Dziś mam 8tydz.+3
Ja nie z tych okolic, więc niestety nikogo nie polecę, ale co do umawiania to ja dziś 8+2 i umówiłam się dopiero dziś na 15 lutego to będzie 12+1 😊 nie było problemu z terminem.
 
No to się rozpiszę. Jestem po dzisiejszej wizycie u mnie 11+3, wszystko ok, dzidzio ma 5,34, machał nóżkami, rączkami, ogólnie wiercioszek🥰 Pani doktor powiedziała, że wszystko jest prawidłowo, genetycznie też, ale oczywiście na prenatalne USG za tydzień mam iść, żeby się upewnić. No i teraz najlepsze jak tylko zaczęła robić mi USG to okazało się, że to jednak będzie synek, chociaż rano pisałam Wam o moich przeczuciach i śnie o Korneli🤣😅 A tu psikus i wyszło, że mój mąż ma zawsze rację 🤨 Ale jestem bardzo, szczęśliwa , absolutnie nie czuję się zawiedziona, to moje pierwsze dziecko, także nie miało to dla mnie znaczenia, wydawało mi się, że dziewczynka z racji snu tak czułam ale brałam ten wariant pod uwagę😆 jak mi Pani doktor powiedziała, że to chłopak, to nie mogłam uwierzyć tym bardziej, że nie spodziewałam się, że dziś będzie wiadomo , bardziej na za tydzień byłam przygotowana, nie moglam powstrzymać śmiechu i łez że wzruszenia, dopytywałam czy to już na 100%? Powiedziała, że rzadko kiedy tak wyraźnie widać i nie ma wątpliwości 😊 Kochane, życzę nam żeby od tej pory, u nas wszystkich były same dobre wiadomości, tak jak u mnie dziś 😘 Załączam zdjęcia dowodowe w sprawie😉 Nie pamiętam czy kiedykolwiek miałam tak dobry humor jak dziś😀
Zazdroszczę, że już znasz płeć!
 
20210119_202516.jpg
20210119_202830.jpg
 
Dziewczyny gdzie robicie prenatalne? Jestem w stanie dojechać nawet gdzieś dalej, tylko żeby to był ktoś dobry.
Szukałam we Wrocławiu, w Jeleniej Górze, w Częstochowie i okolicach póki co nie znalazłam nikogo 😱 w Jeleniej polecali na fb, ale przeraziłam się jak przeczytałam opinie i zrezygnowałam.
Ile wcześniej trzeba się umówić? Dziś mam 8tydz.+3
W moim mieście robią lekarze ( akurat w tej mojej przychodni) lekarze z Łodzi, także dojeżdżają jakieś 150km. Może do twojego miasta też jacyś przyjeżdżają? Lekarz wykonujący badanie powinien mieć odpowiednie certyfikaty.
W linku można znaleźć lekarza z certyfikatem. Badanie między 11-14tc
 
Dziewczyny gdzie robicie prenatalne? Jestem w stanie dojechać nawet gdzieś dalej, tylko żeby to był ktoś dobry.
Szukałam we Wrocławiu, w Jeleniej Górze, w Częstochowie i okolicach póki co nie znalazłam nikogo 😱 w Jeleniej polecali na fb, ale przeraziłam się jak przeczytałam opinie i zrezygnowałam.
Ile wcześniej trzeba się umówić? Dziś mam 8tydz.+3
Jeśli może być Kraków, to ja polecam doktora Marcin Wiecheć. Mistrz USG. Bardzo dokładny, wszystko zobaczy i wyjaśni. Ja miałam u niego USG akurat z innych powodów niż badanie prenatalne (w poprzedniej ciąży) ale cieszę się, że do niego trafiłam.
 
No to się rozpiszę. Jestem po dzisiejszej wizycie u mnie 11+3, wszystko ok, dzidzio ma 5,34, machał nóżkami, rączkami, ogólnie wiercioszek[emoji3059] Pani doktor powiedziała, że wszystko jest prawidłowo, genetycznie też, ale oczywiście na prenatalne USG za tydzień mam iść, żeby się upewnić. No i teraz najlepsze jak tylko zaczęła robić mi USG to okazało się, że to jednak będzie synek, chociaż rano pisałam Wam o moich przeczuciach i śnie o Korneli[emoji1787][emoji28] A tu psikus i wyszło, że mój mąż ma zawsze rację [emoji2955] Ale jestem bardzo, szczęśliwa , absolutnie nie czuję się zawiedziona, to moje pierwsze dziecko, także nie miało to dla mnie znaczenia, wydawało mi się, że dziewczynka z racji snu tak czułam ale brałam ten wariant pod uwagę[emoji38] jak mi Pani doktor powiedziała, że to chłopak, to nie mogłam uwierzyć tym bardziej, że nie spodziewałam się, że dziś będzie wiadomo , bardziej na za tydzień byłam przygotowana, nie moglam powstrzymać śmiechu i łez że wzruszenia, dopytywałam czy to już na 100%? Powiedziała, że rzadko kiedy tak wyraźnie widać i nie ma wątpliwości [emoji4] Kochane, życzę nam żeby od tej pory, u nas wszystkich były same dobre wiadomości, tak jak u mnie dziś [emoji8] Załączam zdjęcia dowodowe w sprawie[emoji6] Nie pamiętam czy kiedykolwiek miałam tak dobry humor jak dziś[emoji3]

Kochana nie chce cie rozczarowac ale w 11 tyg i chlopiec i dziewczynka ma wyrostek taki sam. Ma on z profilu tylko inny kąt. Dopiero okolo 12 tyg przybiera odpowiedni i potem przekształca sie w odpowiednie narządy płciowe. Ale trzymam kciuki.

Ja już po wizycie[emoji3]
Poszłam prywatnie aby sprawdzić czy na pewno wszystko okey [emoji3]
Więc o to mały człowiek z om 10+3 a według USG o 2 dni straszy [emoji33]
Serduszko bije. Widziałam jak ruszał rączkami nóżkami. Wielkość : 3.82 cm

Alez slodziak.
 
reklama
Byłam u lekarza z moimi plamieniami, wszystko ok uffff 🥰 tylko okazało się, ze teraz dziecko nie o 4 dni większe niż om tylko o ok 10 dni. Mówi ze tak może być, zdziwiłam się ze az taka duża różnica. Czy któraś dostała skierowanie z luxmed na test pappa z NFZ, ze względu na wiek jest darmowy. Gdzie oddaje krew? Do diagnostyki dzwoniłam to powiedzieli ze do lux medu muszę jechać a tam mi mówią ze nie. Szczerze powiedziawszy to i tak robię nifty i nie planowałam robić pappy ale lekarz z lm namawiał mnie, ze darmowe to tym bardziej mam zrobić. Czy któraś przechodziła przez to?
 
Do góry