reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Hej. Ja od paru dni już mam spokój z bólem piersi, ale za to teraz swędzą..
Ciągnięcia w podbrzuszu też mam. Czestwo po lewej stronie..
Za to śpię dość dużo w ostatnich dniach. Dlatego mnie tu tak mało.
Swędzenie to dla mnie też coś nowego dzisiaj prawa to myślałam że mnie wykończy ani się podrapać ani nic 😂
 
reklama
Byłam u lekarza z moimi plamieniami, wszystko ok uffff 🥰 tylko okazało się, ze teraz dziecko nie o 4 dni większe niż om tylko o ok 10 dni. Mówi ze tak może być, zdziwiłam się ze az taka duża różnica. Czy któraś dostała skierowanie z luxmed na test pappa z NFZ, ze względu na wiek jest darmowy. Gdzie oddaje krew? Do diagnostyki dzwoniłam to powiedzieli ze do lux medu muszę jechać a tam mi mówią ze nie. Szczerze powiedziawszy to i tak robię nifty i nie planowałam robić pappy ale lekarz z lm namawiał mnie, ze darmowe to tym bardziej mam zrobić. Czy któraś przechodziła przez to?
Ja zrobiłam dziś nifty. Usg wyszło ok. Mój lekarz jest zdania ze wrecz nie powinno się robić zarówno pappy jak i nifty. Problem pojawia się gdy jeden wyjdzie złe a drugi dobrze i teraz pytanie który wyszedł fałszywie. Nikt nie jest w stanie tego określić. Choć jak czytam i widzę dookoła to standard jest taki ze lekarze kierują na pappę, jest za darmo, a dziewczyny robią nifty bo pappa wyszła kiepsko. W luxmed nie da się zrobić bezpłatnie pappy, tez mam tam pakiet. Koszt usg plus białko pappa 500 pln w Warszawie w luxmedzie.
 
Ja właśnie dziś poślizgnęłam się na parkingu w galerii... na lodzie, którego nie było widzac... pewnie spod jakiegoś samochodu. Prawie szpagat zrobiłam :(
Ja dzisiaj szłam do sklepu sama a potem jeszcze do paczkomatu i tak ślisko byłam, ze się bałam. Kilka razy ledwo złapałam równowagę 😟
 
Dziewczyny, żegnam się z wami. Na wczorajszym USG nie było już akcji serca... Wg aplikacji to był 8+3, wg USG wiek był ten sam, więc serduszko musiało przestać bić dopiero co... Nie miałam żadnych plamień ani niepokojących objawów, więc tym bardziej szok. Czekam teraz na krwawienie, a jeżeli do przyszłego tygodnia nic się nie zacznie, idę na zabieg.
Ściskam was mocno i mam nadzieję, że już nie będzie takich smutnych wiadomości wśród was.
 
Dziewczyny, żegnam się z wami. Na wczorajszym USG nie było już akcji serca... Wg aplikacji to był 8+3, wg USG wiek był ten sam, więc serduszko musiało przestać bić dopiero co... Nie miałam żadnych plamień ani niepokojących objawów, więc tym bardziej szok. Czekam teraz na krwawienie, a jeżeli do przyszłego tygodnia nic się nie zacznie, idę na zabieg.
Ściskam was mocno i mam nadzieję, że już nie będzie takich smutnych wiadomości wśród was.
Bardzo mi przykro :( trzymaj się!
 
reklama
Dziewczyny, żegnam się z wami. Na wczorajszym USG nie było już akcji serca... Wg aplikacji to był 8+3, wg USG wiek był ten sam, więc serduszko musiało przestać bić dopiero co... Nie miałam żadnych plamień ani niepokojących objawów, więc tym bardziej szok. Czekam teraz na krwawienie, a jeżeli do przyszłego tygodnia nic się nie zacznie, idę na zabieg.
Ściskam was mocno i mam nadzieję, że już nie będzie takich smutnych wiadomości wśród was.
Tak mi przykro🥺
 
Do góry