reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Jasne! Mam już skierowanie i jutro zawiozę do badania ☺️
A ja nie, lekarz nic z tym nie zrobił kazał zbadać na następną wizytę czyli na 8.02 o ile w ogóle będzie wtedy przyjmował... Bo ja chodzę z medicovera i zawsze umawiałam od razu wizytę na ten termin a coś tym razem nie ma go w ogóle w lutym w rozpisce echh dziwne to trochę ale w środę też będę umawiać wizytę na NFZ bo chce rodzic w prywatnym szpitalu z umową z NFZetem i tak mi zaproponowali, żebym tam chodziła i tak wypiszą skierowanie. Skomplikowane trochę.
 
reklama
Dziewczyny, a czy któraś ma uczucie ciągłego zimna? Tzn. Bardziej chodzi mi o dreszcze. Ciepło w domu, a ja w kilku warstwach i dreszcze jakbym miała goraczkę, a temperatura 36.5 - 36.8. Nie mam tak cały czas, ale jednak towarzyszy mi takie uczucie przez pewną część dnia.
 
Dziewczyny, a czy któraś ma uczucie ciągłego zimna? Tzn. Bardziej chodzi mi o dreszcze. Ciepło w domu, a ja w kilku warstwach i dreszcze jakbym miała goraczkę, a temperatura 36.5 - 36.8. Nie mam tak cały czas, ale jednak towarzyszy mi takie uczucie przez pewną część dnia.
Dreszczy nie mam ale ciągle jest mi zimno. I mam bardzo zimne stopy których nie mogę dogrzać. Siedzę cały czas pod kocem.
 
Dziewczyny, a czy któraś ma uczucie ciągłego zimna? Tzn. Bardziej chodzi mi o dreszcze. Ciepło w domu, a ja w kilku warstwach i dreszcze jakbym miała goraczkę, a temperatura 36.5 - 36.8. Nie mam tak cały czas, ale jednak towarzyszy mi takie uczucie przez pewną część dnia.
Miałam tak wczoraj! Przy tym bolała mnie głowa i było mi niedobrze, zgaga itp. Jak mam problemy z żołądkiem to właśnie tak to wygląda... Przespałam się trochę w ciągu dnia i potem było trochę lepiej;)
 
Dziewczyny, a czy któraś ma uczucie ciągłego zimna? Tzn. Bardziej chodzi mi o dreszcze. Ciepło w domu, a ja w kilku warstwach i dreszcze jakbym miała goraczkę, a temperatura 36.5 - 36.8. Nie mam tak cały czas, ale jednak towarzyszy mi takie uczucie przez pewną część dnia.
Mi też jest często zimno 😉 i leżę w łóżku pod kołdra bo wtedy mi cieplej.
 
Dziewczyny, a czy któraś ma uczucie ciągłego zimna? Tzn. Bardziej chodzi mi o dreszcze. Ciepło w domu, a ja w kilku warstwach i dreszcze jakbym miała goraczkę, a temperatura 36.5 - 36.8. Nie mam tak cały czas, ale jednak towarzyszy mi takie uczucie przez pewną część dnia.
dreszczy nie, ale czuję, że potrzebuję wyższej temperatury, zeby nie marznąć - mąż trochę cierpi i chodzi po domu w tshircie i krótkich spodenkach, a ja rozkręcam kaloryfer na maksa i chodzę w swetrach, a czasem i opatulam się kocem

ogólnie pocieszacie mnie dziewczyny, bo bardzo martwi mnie brak standardowych objawów, jak wymioty czy mdłości czy wrażliwośc na zapachy, ale co czytam forum, to okazuje się, ze jakies objawy jednak mam 💕
 
dreszczy nie, ale czuję, że potrzebuję wyższej temperatury, zeby nie marznąć - mąż trochę cierpi i chodzi po domu w tshircie i krótkich spodenkach, a ja rozkręcam kaloryfer na maksa i chodzę w swetrach, a czasem i opatulam się kocem

ogólnie pocieszacie mnie dziewczyny, bo bardzo martwi mnie brak standardowych objawów, jak wymioty czy mdłości czy wrażliwośc na zapachy, ale co czytam forum, to okazuje się, ze jakies objawy jednak mam 💕
Haha, ja dokładnie to samo pomyślałam, że narzekam, że nie mam objawów, ale tu senność, tu głupie sny, lekkie mdłości, uczucie zimna, ciągły apetyt, więc wcale nie jesteśmy takie bezobjawowe 🙈💓
 
Też mam duże zapotrzebowanie na ciepełko, aż sama się sobie dziwię, ale zawsze idealna temperatura w domu dla mnie to było 21 stopni, a teraz przy rozkręconym grzejniku i zamkniętych drzwiach w sypialni rano po obudzeniu jest uwaga 27 stopni a ja spałam do tego przykryta kołdrą 😳 byłam w takim szoku, że nie wiem. Mąż na szczęście miał nockę, bo inaczej to nie wiem jak on by wytrzymał taką temperature 😂
 
reklama
Dziewczyny, a czy któraś ma uczucie ciągłego zimna? Tzn. Bardziej chodzi mi o dreszcze. Ciepło w domu, a ja w kilku warstwach i dreszcze jakbym miała goraczkę, a temperatura 36.5 - 36.8. Nie mam tak cały czas, ale jednak towarzyszy mi takie uczucie przez pewną część dnia.
Mi też jest ciągle zimno, nie mam gorączki ani żadnych objawów infekcji, nie mam może dreszczy ale zimno mi jakby w domu było z minus 10 stopni. Muszę dziś pamiętać spytać na wizycie czy to normalne.
 
Do góry