reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Ja też tak mam, ciągle mi zimno 8 ciężko się rozgrzac
A macie tak że w nocy jak leżycie na jednym boku to po jakimś czasie cierpię strasznie, przewracacie się się i po dłuższej chwili to samo? Ja to ostatnimi nocami mam wrażenie że się ciągle kręcę z boku na bok, płytki sen i głupie sny... Ciekawe kiedy to się zmieni :)
Ja tak miałam dwa tygodnie temu i pobudka o 4 i koniec spania, później tylko czuwanie. Teraz już potrafię pospać do 8, ale jak się obudzę wcześniej to koniec. Za to kręcę się w nocy bardzo i mam głupie realistyczne sny.
 
Czyli widzę, że nie tylko mi tak zimno 😀 ja dzisiaj mam w ogóle słabszy dzień, jestem jakaś taka wypompowana, drzemkę sobie ucięłam w południe to aż 2h spałam, nawet o dziwo na obiad nie miałam ochoty 😳
 
Czyli widzę, że nie tylko mi tak zimno 😀 ja dzisiaj mam w ogóle słabszy dzień, jestem jakaś taka wypompowana, drzemkę sobie ucięłam w południe to aż 2h spałam, nawet o dziwo na obiad nie miałam ochoty 😳
Ja też dziś mam gorszy dzień ale na obiad miałam bardzo ochotę a i tak wylądował w toalecie, a tak mi smakował 🙂
 
Ja po spaniu zawsze mam zawalony nos i katar z krwią, nie wspomnę już o wysuszonych ustach. Zawsze się czuję jakbym wróciła z podróży z Sahary 😃Zaczęłam na noc używać soli morskiej i lepiej mi się oddycha. Nie wysusza mi nosa i ust aż tak bardzo. Zainwestowalismy w nawilżacz powietrza, aby poprawić wilgotność w pomieszczeniu. Mam nadzieję, że od dzisiaj noce będą przyjemniejsze 😃🙂
 
Ja też juz po wizycie z pakietu Medicover - nie jestem zadowolona ... masakra i w dodatku lekarz pospiesza bo ma max 15min na pacjentkę ... szok
20210119_183936.jpg
 
reklama
Do góry