reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Dzień Doberek , u mnie o dziwo noc przespana , jedynie standardowo około godzinki 03:00 w nocy wstaje by zrobić siusiu.😏 Dziś zamykam 10 tc według ostaniej miesiączki , według aplikacji jest 11 tc.
Powiem Wam , że chyba powoli zaczynają ustępować u mnie mdłości , a miałam je silne 24 na dobę , i mogłam jeść jabłka i borówki tylko. Obecnie mdli mnie jak jestem głodna i jak zjem , czasem mocno , ale do wytrzymania. Nie muszę siedziec z wyprostowanymi plecami całą noc jak wcześniej . Zapachy nadal mnie drażnią , ale nie każde. Natomiast myślę , że jest lepiej bo zaczynają wracać mi smaki. Wcześniej odrzuciło mnie od każdego jedzenia i picia. Wczoraj zjadłam swojego pierwszego batona, i mi smakował. Jedynie co się zmieniło to to,że teraz mocno mnie ssie , czuje cały czas głód. Jeszcze nie wszystko jem, ale dziś w końcu zjadłam bułkę na śniadanie z serem i szynką. Oczywiście zaraz się martwię czy to normalne, że lepiej się czuje , ale staram się nie przywoływać złych myśli, walczę z tym. Boje się bo jak czytam , że kolejna z dziewczyn straciła dzieciątko to serce pęka. Miejmy nadzieję , że już u każdej Wszystko będzie w porządku. Miłego Dnia dla Was. 😘
Nie stresuj się, na pewno jest dobrze trzeba myśleć pozytywnie i nie przywoływać złych myśli, to już taki moment, że zaczynają mdłości przechodzić stopniowo, u mnie było lepiej od 9+4 ale wspomagałam się płatkami migdałów są dobre na zgage, być może to też pomogło na wymioty i mdłości, tydzień temu byłam na usg u innego lekarza i było ok, teraz tylko czasami mnie zamdli. Dzisiaj 11+3, o 15:30 wizyta ciekawe co moja ginekolog mi powie, nie mogę się doczekać.
 
reklama
Cześć dziewczyny!
Właśnie wróciłam z USG genetycznego. Nerwy przeogromne. Na szczęście wszystko wygląda prawidłowo, także mi ulżyło. Dzisiaj 12 +3. Maluszek ma 5.7 cm.
Miłego dnia 🙂
Masz zdjęcie? 😍

Widzę, że nie tylko mnie dziwne sny nawiedzają w nocy. Na dodatek są tak realistyczne... Po przebudzeniu nic tylko pukać się w głowę 🤦‍♀️Co człowiekowi tam siedzi, skąd się to bierze? Masakra 😅
 
Hej. Ja dzisiaj mam wizytę, co do płci zanim dowiedziałam się, że jestem w ciąży obudziłam się z Kornelią w głowie, a zawsze mówiłam, że nie wiem jak bym nazwała dziewczynkę, bo dla chłopca imie łatwiej bym znalazła. Więc czuję, że to dziewczynka, chociaż płeć nie ma dla mnie znaczenia. Mam tylko nadzieję, że będzie wszystko dobrze. Za tydzień w czwartek prenetalne.
Pewnie, że wszystko będzie dobrze! 😘
Łącze się z Tobą - prenatalne za tydzień w czwartek. U mnie to będzie 12+4. Jak wypada u Ciebie? Mam wrażenie, że to wieczność 😑
 
reklama
Do góry