reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Ja dzisiaj rano w ogóle, jak kichnęłam to tak mnie zabolał brzuch ze juz oczywiście spanikowałam.. ale później przeczytalam ze przy gwałtownych ruchach mogą być tak bolesne wlasnie więzadła, więc mam nadzieję że to tylko to
 
Ja dzisiaj rano w ogóle, jak kichnęłam to tak mnie zabolał brzuch ze juz oczywiście spanikowałam.. ale później przeczytalam ze przy gwałtownych ruchach mogą być tak bolesne wlasnie więzadła, więc mam nadzieję że to tylko to
Ja mam podobnie , teraz jak wiem , że zaraz kichnę to zginam się do przodu i pomaga. Obecnie jak kicham to też nie wiem czy nie zwymiotuje 😕. No , ale przy każdym kichaniu zginam się w połowie do przodu , tak przykurczam i pomaga
 
Też mnie przy kichaniu boli :D taki jakby skurcz! Pocieszylyscie mnie, że nie jestem sama :) ja dzisiaj gotowałam rosół oi tak mi obrzydliwie śmierdzi w mieszkaniu, że nie wytrzymam :p pierwszy raz mnie tak odrzuciło od zapachu. I cały czas mam odruch wymiotny ( głośny :p) ale bez finału :D więc chodzę po domu i wydaje dziwne dźwięki haha. Taka jestem obrzydliwa :D czekam aż się przewietrzy :p
 
Ja dzisiaj rano w ogóle, jak kichnęłam to tak mnie zabolał brzuch ze juz oczywiście spanikowałam.. ale później przeczytalam ze przy gwałtownych ruchach mogą być tak bolesne wlasnie więzadła, więc mam nadzieję że to tylko to
Ja mam takie ostre kłucie mięśni brzucha jak dmucham nos, kaszlnę lub szybko wstanę z krzesła. Normalnie czasem aż przyklęknę z tego bólu. :/
 
Ja też mało pisze, czekam na wątek zamknięty, ale cały czas czytam 🙂 Ostatnio mdłości dokuczają i nic mi się nie chce 😐 Od czwartku zaczęło ciągnąć mnie na wymioty i niestety dziś pierwszy raz zwymiotowałam 🤮 Teraz czuję ulgę, ale ciekawe ile to potrwa. Myślałam że jak juz 8 tydzień to mnie to ominie i będą tylko mdłości 😒 Jejku mam nadzieję, że to tylko raz a nie, że będę wymiotować kilka razy dziennie.
 
Też mnie przy kichaniu boli :D taki jakby skurcz! Pocieszylyscie mnie, że nie jestem sama :) ja dzisiaj gotowałam rosół oi tak mi obrzydliwie śmierdzi w mieszkaniu, że nie wytrzymam :p pierwszy raz mnie tak odrzuciło od zapachu. I cały czas mam odruch wymiotny ( głośny :p) ale bez finału :D więc chodzę po domu i wydaje dziwne dźwięki haha. Taka jestem obrzydliwa :D czekam aż się przewietrzy :p
Nie przejmuj się, ja ciągle bekam, włosy na ciele mi szybciej rosną i zaczęłam się czuć taka obrzydliwa :/ na brzuchu nawet pojawiła mi się linia ciemniejszych włosków...
 
reklama
Do góry