reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Cześć laski :) u mnie dni lecą jak szalone, nie mam nawet kiedy zajrzeć tutaj, ale przy kolejnym dziecku już tak jest :p
W piątek byłam u ginekologa i dzidziuś jest większy niż wg. wcześniejszych obliczeń [emoji85] miałam termin na 4-6 sierpnia a według piątkowego usg na tp wychodził na 31 lipca. Przez to musiałam przełożyć o tydzień szybciej badanie prenatalne, na szczęście wszystko sie udało :) dzidzia tak wierzgała, że aż sie martwię o jej temperament, mój Czaruś to taki spokojny chłopiec, że marzy mi sie drugie takie dziecko [emoji847] [emoji2957]
Powiem Wam, że już od jakiegoś czasu czuję ruchy dzidziusia, na początku myślałam, że to niemożliwe, ale jednak nie mam już wątpliwości. Bardzo wcześnie, ale podobno, jeśli jest jedna ciąża po drugiej to jest to możliwe :)
Powoli mijają mi te wszystkie dolegliwości pierwszego trymestru i wracam do żywych :)

Trochę doczytałam o jakiejś zamkniętej grupie. Jestem chętna. A to miałaby być grupa tutaj na forum czy na Facebooku?
Należę do takiej grupy lutowek 2019 i przenioslysmy sie z forum na fb i mamy tam wspaniały klimat. Do dziś się przyjaźnimy, wiemy o sobie więcej niż niejedno rodzeństwo [emoji2957]Właśnie wczoraj poznałam na żywo jedną z nich, która przyleciała na chwile do Polski :) bylo tak cudownie, jakbyśmy sie znały od zawsze, ale po prostu dawno nie widziały [emoji85]

Dużo zdrówka życzę dziewczyny :)

Zamkniete forum bedzie tutaj. A co do ruchow hmmm.... normalnie czuje sie okolo 20 tyg w kolejnych ciazach mozna szybciej ale 3-5 cm czlowieczek no nie ma szans nas smyrac tak zeby go czuc. No ale moze to jakis ewenement.... nie chce oczywiscie tutaj rozkrecac burzy zadnej ale to mozliwe jak jeden do miliarda.

Jej mam wyniki glukoza wyszlo mi aż 102 [emoji33]
Czy któraś miala tez podwyszone wyniki ?

Ja jak bylam w pl i zrobilam to tez mam podwyzszone. 104. Teraz za tydzien ide u siebie w Holandii.
 
reklama
Zamkniete forum bedzie tutaj. A co do ruchow hmmm.... normalnie czuje sie okolo 20 tyg w kolejnych ciazach mozna szybciej ale 3-5 cm czlowieczek no nie ma szans nas smyrac tak zeby go czuc. No ale moze to jakis ewenement.... nie chce oczywiscie tutaj rozkrecac burzy zadnej ale to mozliwe jak jeden do miliarda.



Ja jak bylam w pl i zrobilam to tez mam podwyzszone. 104. Teraz za tydzien ide u siebie w Holandii.
I jeszcze raz będą ci robić badanie krwi Czy obciążenie glukoza do wypicia ?
 
Chyba najpierw powtarza się badanie jeszcze raz i wtedy ewentualnie krzywa cukrowa. Ja mam nadzieję, że nie bd musiała tego pić za szybko, robiłam już takie badanie dwa razy w życiu i koszmar... Ledwo to dałam rade wypić i nie zwymiotować, a teraz z mdłościami w ciąży itd. to na pewno nie wypije tego 🤢🤢😢😢
 
Chyba najpierw powtarza się badanie jeszcze raz i wtedy ewentualnie krzywa cukrowa. Ja mam nadzieję, że nie bd musiała tego pić za szybko, robiłam już takie badanie dwa razy w życiu i koszmar... Ledwo to dałam rade wypić i nie zwymiotować, a teraz z mdłościami w ciąży itd. to na pewno nie wypije tego 🤢🤢😢😢
Oby załamałam się jak zobaczyłam taki wynik mam nadzieje ze bedzie lekarz kazal mi powtórzyć wyniki i ze bedzie lepiej .
 
Ja badanie glukozy robiłam już trzy razy 🙈 pierwsze 94, drugie 70, trzecie 90. Coś może być na rzeczy, ale na razie tylko obserwacja, zobaczymy co powie mój główny ginekolog na wizycie za te dwa tygodnie
 
A mam pytanie do dziewczyn, które miały problem z bakteriami w moczu, jaką ilość bakterii miałyście? Bo u mnie 425,a norma jest do 385. I zastanawiam się czy to bardzo źle.. Na piątek umówiłam sobie telefoniczna konsultacje przez lux med i zapytam o to innego ginekologa co dalej. Bo jakbym miała czekać do wizyty u prowadzącego ginekologa to bym się zamartwiała niepotrzebnie
 
reklama
U mnie było do 99. Wiadomo też planuje pilnować diety, jak w końcu zacznę jeść normalnie... Teraz to rano zawsze jem bialy chleb z maslem, warzyw nie mogę, bo potem czuje je w żołądku i muszę od razu 🤢. No ciężko jest jeść mi teraz zdrowo, ale trudno.. 🙁
 
Do góry