reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

W jakim wieku ostatnie dziecko? Bo powiem Ci szczerze, że wiele.... Najnowsze badania, wytyczne, zalecenia. Przecież wszystko ciągle się zmienia, mają coraz szerszą wiedzę na ten temat. Jeśli położna z prawdziwego zdarzenia to naprawdę warto.
Dwa lata. Chyba nie tak dawno ;)
Mam pytanie do obecnych już mam. W którym tygodniu poznałyście płeć swoich dzieci? Wiem, że dużo zależy od ułożenia bobasa, ale jestem ciekawa jak to u Was było.
12 tc. w obydwu ciążach. Byłam u Czajkowskiego a on słynie z nieomylności i u niego nie ma, że "się nie da". Teraz nie chcę wiedzieć. Choć póki co nic nie wiem, bo jeszcze nie widziałam się z ginem.

Ja detektor miałam zawsze, nigdy nie było większego problemu ze znalezieniem tętna. Szczególnie przydatny pod koniec ciąży, gdy dziecko jest duże i mniej ruchliwe. Niestety w moim bliskim otoczeniu aż dwie osoby straciły dzieci - w 8 mc i dzień przed porodem - dlatego tylko to jest w stanie mnie uspokoić i dać odrobinę ułudy kontroli.
 
reklama
Mało piszę😔gdyż nie wiem czy będzie mi dane zostać z Wami - lekarka mnie nastraszyła, że ciąża nieprawidłowa w 6 TC gdyż widoczny był zarodek a nie było pęcherzyka żółtkowego 🤷czekam jak na szpilkach na jutrzejszą wizytę - dowiem się czy jest źle...jestem po dwóch stratach pod rząd więc jestem na to gotowa w jakimś sensie...do tego czytam wasze posty o objawach-ja nie mam żadnych 😔w każdym razie proszę mnie uwzględnić, a jutro jeszcze dam znać....
Trzymam kciuki za pozytywne wieści :)
 
Usg z soboty dzidziuś ma 1,7cm
Taki piękny robaczek już dziś to mamy 8tydz+3dni.
Miłego dnia [emoji8]
Image_6~2.jpeg
 
A ja tylko wspomnę, że ta lekarka nadal nie ma specjalizacji, polecam mieć to na uwadze czytając jej bloga
Nie wiem co ma piernik do wiatraka za przeproszeniem, ale wiele lekarzy w Polsce jest w trakcie specjalizacji i normalnie w ramach specjalizacji która robi prowadzi praktykę lekarską... jakby nie było x lat pracuje jako lekarz, prawo wykonywania zawodu tez ktoś jej dal, więc chyba raczej nie pisze rzeczy o których nie ma pojęcia
 
A ja tylko wspomnę, że ta lekarka nadal nie ma specjalizacji, polecam mieć to na uwadze czytając jej bloga
Być może, nie jestem tak bardzo nakręcona na sprawdzanie tego typu rzeczy, bo niestety prof czy dr przed nazwiskiem czasami oznacza jedno wielkie nic.. 🙁 a ktoś po samych studiach lek ma więcej wiedzy i doświadczenia. Ale wiadomo każdy sam sobie osądza innych. Ja po prostu wiem, że detektor tętna mógłby mnie jedynie zestresowac jakbym tego tętna nie umiała wyłapać i to myślę byłoby jeszcze gorsze 🙈 na co ciężarnej dodatkowy stres 🙈 Ale może mi się później odmieni, nie wiem, to wszystko jeszcze dla mnie jest takie nowe, jeszcze parę dni temu nie wiedziałam, że wgl coś takiego istnieje 😁 Czas pokaże, popytam też o to ginekologa w późniejszym terminie zobaczymy co on na to mi powie 😊
 
Nie wiem co ma piernik do wiatraka za przeproszeniem, ale wiele lekarzy w Polsce jest w trakcie specjalizacji i normalnie w ramach specjalizacji która robi prowadzi praktykę lekarską... jakby nie było x lat pracuje jako lekarz, prawo wykonywania zawodu tez ktoś jej dal, więc chyba raczej nie pisze rzeczy o których nie ma pojęcia
Dokładnie to miałam na myśli, dlatego jednak uważam, że śmiało można poczytać jej treści 👍🤗
 
reklama
Dokładnie to miałam na myśli, dlatego jednak uważam, że śmiało można poczytać jej treści [emoji106][emoji847]
Zgadza się :) a jeszcze odnośnie tych gadżetów, to mnie w sumie zainteresował ten balonik, pierwszy raz w ogóle czytam o czymś takim, bo o masażu krocza to wiedziałam ale nie stosowałam nigdy w poprzedniej ciazy i nie obyło się bez nacięcia:/ może zrobię doświadczenie na sobie i od 34 tygodnia zacznę przygodę z masażem, będę miała porównanie:D
A poduszkę ciążowa mialam i lepiej mi się spało jednak bez niej [emoji23]
 
Do góry