reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
I
Dobrze, że wspomniałaś właśnie o tej cytomegalii, bo kojarzę, że siostra robiła to badanie w ciąży, ale nie ma go w zaleceniach badań. Muszę zapytać o to lekarza w poniedziałek. A może któraś z Was miała też zalecenie zrobić to badanie?
Mi gin zaleciła zrobić.
 
A mi żaden z dwóch Gin nie zlecił cytomegalii. Teraz się zastanawiam czy robić prywatnie czy nie, jeszcze poczytam najwyżej
 
Ej dobra a powiedzcie mi, bo jestem laikiem w tym temacie, co dają takie badania? Typu te nifty czy coś. To że będzie się wiedziało że dziecko ma nie wiem np. zespół Downa czy wykrywa wady które można leczyć jeszcze podczas ciąży?
 
Ej dobra a powiedzcie mi, bo jestem laikiem w tym temacie, co dają takie badania? Typu te nifty czy coś. To że będzie się wiedziało że dziecko ma nie wiem np. zespół Downa czy wykrywa wady które można leczyć jeszcze podczas ciąży?
Z tego co wiem to wykrywa wady genetyczne, więc już nie da się ich leczyć niestety..
 
Czyli chcesz powiedzieć że norma glukozy do 99 dla ciężarnych jest też używana??
Ok jeśli o to chodzi to się pomyliłam glukoza powinna być do 92. W miejscu, w którym pracuje praktycznie nie mamy badań kobiet w ciąży trafiają się bardzo rzadko już o tym zapomniałam teraz doczytałam, że w ciąży jest inna. A przy samokontroli glukometrem jeszcze inna 70-90.
 
reklama
Do góry