reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Miałam tak w pierwszej ciąży. Trwało do 7mc... Ratowałam się mlekiem bardzo schłodzonym. I odstawiłam witaminy dla ciężarnych i było troszeczkę lepiej, ale wiem co czujesz i szczerze współczuję! A co do opryszczki można stosować normalnie hascovir, heviran, compeed, wszystko miejscowo jest bezpieczne. Powodzenia!
Dziękuje ślicznie , mieszkam w Grecji i mają inne specyfiki , muszę poszukać bo ginekolog prowadzący nic mi nie przepisała
 
Melduje się po USG. Ciąża żywa, jest serduszko i maluszek ma 12mm 🥰 wg Usg 7t3d i termin na 17.08 😁
 

Załączniki

  • IMG_2820.jpg
    IMG_2820.jpg
    62,4 KB · Wyświetleń: 85
Wróciłam z pracy (UK) 8h stania i chodzenia. Pod koniec pracy zaczął bolec mnie brzuch. W domu spałam jak kamień 1,5h. Teraz dalej mnie boli ale mniej. Nie jak na okres tylko kłujący. Powinnam się martwić? [emoji3525]
Powinnas moim zdaniem wziąć l4.
Praca pracą ale teraz Ty i dzidzia najwazniejsza.

Naprawdę dziewczyny oszczędzajmy się jeśli możemy, bo uwierzcie mi, nikt nam orderu nie da że będziemy siedzieć do 6 miesiąca w pracy.
 
reklama
Powinnas moim zdaniem wziąć l4.
Praca pracą ale teraz Ty i dzidzia najwazniejsza.

Naprawdę dziewczyny oszczędzajmy się jeśli możemy, bo uwierzcie mi, nikt nam orderu nie da że będziemy siedzieć do 6 miesiąca w pracy.
Wydaje mi się, że w UK nie ma tak prosto, jeśli chodzi o zwolnienia, dosatkowo oni po macoszemu podchodzą do ciaz w 1 trymestrze
 
Do góry