reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

A czy miała któraś z was wycinany wyrostek robaczkowy? Miałam wycinany jakieś 10 lat temu. I ogólnie czasami boli mnie ta blizna, jakiś nerw czy coś. Mam okropna bliznę bo były komplikacje. Wiecie moze jak bedzie się miała do rosnącego brzucha? Czy warto gdzieś iść do jakiegoś fizjo by coś z nią zrobił?
To rzeczywiście może być ból od zrostów. Ja w trakcie drugiej cc dowiedziałam się od lekarki że mam bardzo duzo zrostów i żeby się zastanowić nad trzecia ciążą bo bedzie bardzo bolesna i będe musiała bardzo uważać i odpoczywać. I niestety trochę już zaczynam czuć ból w bliźnie w środku - albo od zrostów ... a to dopiero początek ;/
Pytanie do dziewczyn które mają maluchy takie około 2 letnie - wiem że to jest kwestia trochę odległa ale jak planujecie rozwiązać problem z wózkiem? U mnie w ogóle jest taka sprawa ze mloda wyrosła już ze swojego wózka i od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem kupna nowej spacerówki. I tak myślę czy inwestować w wozek do którego będę mogła dołączyć później gondole czy olać w ogóle ten temat... w sierpniu moja będzie miała niecałe 3 lata, moja mama mowi ze spacerówka musi być bo takie dzieci mają różne humory i na pewno nie będzie chodzić ze mną kilometrami, no a ja sobie nie wyobrażam znowu chodzić z dwoma wózkami;D
Chyba mamy dzieci w tym samym wieku- mój syn w październiku skończył dwa lata, więc za rok w sierpniu też będzie miał niecałe 3 :) Mój juz od kilku miesięcy nie chce do wózka co niestety jest momentami straszne, bo jak gdzieś idziemy to później chce na ręce. A w żłobku podobno tak ładnie chodzi, że Panie nie wierzą że chce na ręce ;p Więc u nas chyba za rok nie będzie już tego problemu :) Myślę że najlepiej przyzwyczajać dziecko do chodzenia. Mój starszy syn co teraz ma 6 lat też nie chciał wózka jak skończył 2 lata, i do momentu jak miał 3 to śmigał wszędzie na nogach :)
 
reklama
No to myślę, że zagrzeję z Wami na dłużej ;) test pokazał 2 kreski. Pierwsza wizyta u lekarza dopiero 13 stycznia. Skoro będę to może się trochę przedstawię ;) to moja 3cia ciąża, dzieciaki 3,5roku i 2,5roku (2017 i 2018) obie zakończone niestety cc. Kolejna przygoda przed nami, u nas jeszcze nikt nie wie i narazie tak zostanie.Zobacz załącznik 1220587
gratulacje, będziemy miały wizytę tego samego dnia :)
 
Cześć Dziewczyny,
@ania_g21 cieszę się, że wszystko w porządku, jest serduszko to najważniejsze ❤️❤️

A ja czekam na wyniki bety i chyba ponownie zaczynam czuć pęcherz jak przy ostatnim zapaleniu pęcherza, ale teraz furaginy nie mogę brać.. jakieś domowe, sprawdzone sposoby?
 
To rzeczywiście może być ból od zrostów. Ja w trakcie drugiej cc dowiedziałam się od lekarki że mam bardzo duzo zrostów i żeby się zastanowić nad trzecia ciążą bo bedzie bardzo bolesna i będe musiała bardzo uważać i odpoczywać. I niestety trochę już zaczynam czuć ból w bliźnie w środku - albo od zrostów ... a to dopiero początek ;/

Chyba mamy dzieci w tym samym wieku- mój syn w październiku skończył dwa lata, więc za rok w sierpniu też będzie miał niecałe 3 :) Mój juz od kilku miesięcy nie chce do wózka co niestety jest momentami straszne, bo jak gdzieś idziemy to później chce na ręce. A w żłobku podobno tak ładnie chodzi, że Panie nie wierzą że chce na ręce ;p Więc u nas chyba za rok nie będzie już tego problemu :) Myślę że najlepiej przyzwyczajać dziecko do chodzenia. Mój starszy syn co teraz ma 6 lat też nie chciał wózka jak skończył 2 lata, i do momentu jak miał 3 to śmigał wszędzie na nogach :)
Ten sam rocznik i dzieci tez w tym samym wieku;d moja z początku listopada - ona uwielbia chodzić na nóżkach i tu gdzie jest to możliwe to zawsze sobie chodzi, ale już kilka razy byla sytuacja ze wypuściliśmy się na wieś bo mloda chciała do sklepu i w drugą stronę w 30 stopniach nioslam ja na rękach, niby spoko siłownia ale nie na kilka kilometrów:d dlatego właśnie napisalam ze jest to odległa kwestia, ale cały czas gdzieś to mimo wszystko mnie trapi i boje się że ten wozek będzie potrzebny;/ ja jestem jak najbardziej za tym żeby jak najwięcej, ale z tym huncwotem nigdy nic nie wiadomo. My wlasnie jej nie oddajemy do żłoba z pewnych względów ale to może napisze kiedyś jak już forum będzie zamknięte bo to długa historia
 
Cześć Dziewczyny,
@ania_g21 cieszę się, że wszystko w porządku, jest serduszko to najważniejsze ❤️❤️

A ja czekam na wyniki bety i chyba ponownie zaczynam czuć pęcherz jak przy ostatnim zapaleniu pęcherza, ale teraz furaginy nie mogę brać.. jakieś domowe, sprawdzone sposoby?
Sok 100% z żurawiny lub herbatki z żurawiny, mi pomogły ostatnio.
 
A mi znów tsh podskoczyło do 3,2 a juz bylo takie ładne..
Gluzkoze mam 95 a nigdy nie miałam problemów, także jutro zapytam o wszystko lekarza..
Zapalnienia już nie mam, Crp i mocz już są dobre..
 
Mnie dziś przestały bolec piersi, kilka dni bolaly mnie same sutki, teraz nic. Ogółem mam mega złe przeczucia i chce mi się płakać... Dobrze, ze jutro rano pierwsza wizyta u lekarza. Aktualnie 6+1.
Bóle nie muszą byc cały czas, będzie dobrze 😉 wahania nastroju masz to progesteron musi być dobry 😀
 
reklama
Do góry