reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Nie pomyślałam o tym, żeby nagrać serduszko:( ale fakt lekarz gbur. Pewnie mu się spieszyło-.- rozumiem że każdy może mieć gorszy dzień, ale lekarzem to się powinno być z powołania i trochę więcej empatii...
 
reklama
Dziewczyny, jest któraś tak jak ja już w 8tc? Jak się czujecie? Ja mam cały czas wilczy apetyt ale na szczęścia waga lekko w dół. Poza ty delikatne mdłości rano, które mijają jak tylko cos zjem. Oby tak dalej :)
Ja dzisiaj 8+1 :) mdlosci nie mam, to znaczy nie nazwałabym tych odczuć mdlosciami, coś bliżej nieokreślonego od czasu do czasu co bardziej przypomina odczucie glodu.:D poza tym czuje się dobrze, pojawił się niedawno bol piersi i pobolewa mnie brzuch, czy też tak masz?
 
U mnie dzisiaj jeszcze nie było serduszka, ale tez się na nie nie nastawialłam. Powinnam teraz być w 5t6d jednak według usg ciaza mlodsza niz wedlug OM. Termin na 23 sierpnia. Też trafiłam na lekarza gbura ;) wizyta w ramach pakietu w Luxmed, więc nie spodziewałam się cudów. Za 2 tyodnie pójdę już prywatnie.

Dziewczyny, czy któraś z Was jest z Wrocławia i mogłaby kogoś fajnego polecić do prowadzenia ciąży? Przeprowadziliśmy się tu na rok ze względów zawodowych i akurat teraz się udało :) Trochę mnie to przeraża, nie mam tu żadnych zaufanych miejsc ani znajomych, ktore już mają tu ciążę za sobą...
 
Ja wczoraj byłam na wizycie, jestem już spokojna bo widać pęcherzyk ciążowy w macicy, teraz tylko czekać na kolejną wizytę (6.01.) aby zobaczyć resztę ❤️ Jestem dobrej myśli i nie zamierzam się martwić w święta, jakoś to zleci do tego 6 stycznia 😇 Ja mam apetyt szczególnie od rana. szybko głodnieje, a raczej szybciej niż zwykle bym zgłodniała 🙈 I ze snem dalej problemy, w dzień mogłabym zasnąć o każdej porze i wszędzie, a w nocy ciągle z boku na bok i nic 🤷‍♀️
 

Załączniki

  • IMG_3057.jpg
    IMG_3057.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 84
U mnie dwa pęcherzyki ciążowe, jeden zanikowy, drugi pusty, kolejna wizyta 4-01, mam 30. % że będzie widać zarodek
 
Dziewczyny, jest któraś tak jak ja już w 8tc? Jak się czujecie? Ja mam cały czas wilczy apetyt ale na szczęścia waga lekko w dół. Poza ty delikatne mdłości rano, które mijają jak tylko cos zjem. Oby tak dalej :)
Ja jestem 7 tygodni + 4 dni. Mam tak samo jako Ty mdłości rano i apetyty za dnia. Jak jestem głodna tak mnie ściska jak czegoś nie zjem to czuje jeszcze gorsze mdłości. Ogólnie to strasznie musze uważać jak coś jem. Jak jem coś bardziej tłustego zaraz bóle brzucha i słyszę jak mi gra w żołądku. Mdłości z dnia na dzień coraz silniejsze.
 
U mnie dzisiaj jeszcze nie było serduszka, ale tez się na nie nie nastawialłam. Powinnam teraz być w 5t6d jednak według usg ciaza mlodsza niz wedlug OM. Termin na 23 sierpnia. Też trafiłam na lekarza gbura ;) wizyta w ramach pakietu w Luxmed, więc nie spodziewałam się cudów. Za 2 tyodnie pójdę już prywatnie.

Dziewczyny, czy któraś z Was jest z Wrocławia i mogłaby kogoś fajnego polecić do prowadzenia ciąży? Przeprowadziliśmy się tu na rok ze względów zawodowych i akurat teraz się udało :) Trochę mnie to przeraża, nie mam tu żadnych zaufanych miejsc ani znajomych, ktore już mają tu ciążę za sobą...
Byłam ostatnio we Wrocławiu u lekarza. U Pani ginekolog. Byłam w szoku ze lekarz mi takie podejście. Wszystko mi na usg pokazywała wyjaśniała, później jakie witaminy, jakie badania zrobić kiedy na kolejnawl wizytę. Ogólnie nie spieszyła się nigdzie.
Agnieszka Zabielska, jeżeli ten tu co mam za tydzień wizytę nie spodoba mi się to będę jeździć do Wrocławia do niej.
 
Ja wczoraj byłam na wizycie, jestem już spokojna bo widać pęcherzyk ciążowy w macicy, teraz tylko czekać na kolejną wizytę (6.01.) aby zobaczyć resztę ❤️ Jestem dobrej myśli i nie zamierzam się martwić w święta, jakoś to zleci do tego 6 stycznia 😇 Ja mam apetyt szczególnie od rana. szybko głodnieje, a raczej szybciej niż zwykle bym zgłodniała 🙈 I ze snem dalej problemy, w dzień mogłabym zasnąć o każdej porze i wszędzie, a w nocy ciągle z boku na bok i nic 🤷‍♀️
U mnie też pęcherzyk widoczny był 1 cm z zarysem ciałka żółtkowego. Kolejna mam za tydzień.. Będzie to 6t, 3d może akurat serduszko będzie widoczne..
 
Dziewczyny, jest któraś tak jak ja już w 8tc? Jak się czujecie? Ja mam cały czas wilczy apetyt ale na szczęścia waga lekko w dół. Poza ty delikatne mdłości rano, które mijają jak tylko cos zjem. Oby tak dalej :)
Ja też w 8tc, apetyt dopisuje aż za bardzo, waga idzie w górę;/ mam nudności i jak zjem to jest lepiej, więc co chwilę jem;p ale już w pierwszej kontroli wyszedł mi cukier na granicy, wiec pewnie cukrzyca ciążowa jak nic... Już lekarz kazał mi stosować dietę o niskim indeksie glikemicznym, więc chociaż słodyczy nie wcinam. Piersi dalej obrzmiałe i tkliwe, ale trochę mniej niż na początku. Brzuch wzdęty okropnie cały czas, więc już teraz wyglądam jak w połowie ciąży... No i też mi się nic nie chce, na nic nie mam ochoty, już się bałam, że się rozleniwiłam i usprawiedliwiam moje lenistwo ciążą;p i zdarzają mi się drzemki w ciągu dnia i męczę się chodząc!
 
reklama
Do góry