reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Wrzuce fotki jeszcze
IMG_1716.jpg

IMG_1715.jpg
 
reklama
Ja tez po wizycie. Dziun mniejszy i z usg wychodzi 5t3 d czyli tydzien mniejszy. Jest pecherzyk, cialko zolte i zarodek 0.14 mm. Serduszka jeszcze nie bylo widac. Mam wpasc we wtorek na jeszcze jedno usg. Sa krwiaki male wiec stad plamoenia plus jakas infekcje . Mam leki i mowil zeby byc dobrej mysli.
Czyli owu miałaś później wychodzi na to.. U mnie według OM dziś wychodzi 5t3d.. Za tydzień mam wizytę, zobaczymy czy się zgadzać będzie..
 
Czyli owu miałaś później wychodzi na to.. U mnie według OM dziś wychodzi 5t3d.. Za tydzień mam wizytę, zobaczymy czy się zgadzać będzie..

Zrobilam bete i przyrost 48% w ciagu po ad 48h kurcze malo. Ale tez niewiem czy juz nie za daleki etap ciazy na te przyrosty. Kurcze no teraz do wtorku oszaleje chyba. [emoji31]
 
Hej dziewczyny, piękne fotki [emoji7]

Pytanie, czy któraś badała ft4?
Mi zwróciła uwagę na to endokrynolog... Myślałam że zmniejszy mi leki bo Tsh na poziomie 1,02 więc idealnie a ft4 w dolnej granicy normy. I nic z tego. Mamy pilnować ft4 teraz. [emoji2962]
 
Hej dziewczyny, piękne fotki [emoji7]

Pytanie, czy któraś badała ft4?
Mi zwróciła uwagę na to endokrynolog... Myślałam że zmniejszy mi leki bo Tsh na poziomie 1,02 więc idealnie a ft4 w dolnej granicy normy. I nic z tego. Mamy pilnować ft4 teraz. [emoji2962]
Ja zawsze robie cały pakiet tsh ft3 i ft4 ale u mnie wszystko na razie w normie. Tylko muszę poszukać endokrynologa :/
 
reklama
Hej dziewczyny, piękne fotki [emoji7]

Pytanie, czy któraś badała ft4?
Mi zwróciła uwagę na to endokrynolog... Myślałam że zmniejszy mi leki bo Tsh na poziomie 1,02 więc idealnie a ft4 w dolnej granicy normy. I nic z tego. Mamy pilnować ft4 teraz. [emoji2962]
Ft3 i ft4 za każdym razem z tsh mam badane i również Endo patrzy na wszystkie wskaźniki
 
Do góry