reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Hej, hej 😀 ja też biorę 2x dxuphaston, bo wcześniej i było puste jajo płodowe i poronienie. Ale teraz jestem dobrej myśli. Zobaczymy co powie jutro lekarz, bo tsh mialam zazwyczaj w ok olicy 2,5.
A jak u Was tarczyca?

Mi po ciąży kilka miesięcy temu wywaliło TSH i któryś z antygenów. Po miesiącu, dwoch leczenia spadło Tsh poniżej 1 i jest ciąża.
Dawkę mam zwiększona, za 6 tyg TSH kontrola i tyle.
W poprzedniej ciąży bez leków TSH idealne.

Ja mam hashi, ale tarczyca 1.12. Jednak nie ciesze się za bardzo bo w poprzedniej ciazy tak skakało ze skończyłam na dawce 175 [emoji849]

Też jestem teraz ciekawa czy będzie jak w poprzedniej że się unormuje sama czy jednak będę na lekach...
 
Hej dziewczyny , w końcu dziś zrobiłam betę mój wynik to 15480.0 mIU/mL . Norma na 6 tc to 1583-31795 . Może różnic się od polskich norm bo mieszkam za granicą. Jak sądzicie , czy to Ok jak na 6 tc? Pani mnie wystraszyła mówiąc , że jest wysoki i musza jeszcze raz zbadać , ale powiedziała , że to dobrze , gorzej jakby było mniej. Teraz w końcu z wynikiem mogę umówić wizytę u ginekologa , taki jest tu zwyczaj. Jak zrobiłam domowe testy nie chciała mnie przyjąć , kazała Pierw zrobić bete z krwi i dopiero dzwonić. Tak wiec jutro dzwonię do gina by umówić pierwsza wizytę. Miłego Wieczorku dla Was 🥰
 
reklama
Hej dziewczyny , w końcu dziś zrobiłam betę mój wynik to 15480.0 mIU/mL . Norma na 6 tc to 1583-31795 . Może różnic się od polskich norm bo mieszkam za granicą. Jak sądzicie , czy to Ok jak na 6 tc? Pani mnie wystraszyła mówiąc , że jest wysoki i musza jeszcze raz zbadać , ale powiedziała , że to dobrze , gorzej jakby było mniej. Teraz w końcu z wynikiem mogę umówić wizytę u ginekologa , taki jest tu zwyczaj. Jak zrobiłam domowe testy nie chciała mnie przyjąć , kazała Pierw zrobić bete z krwi i dopiero dzwonić. Tak wiec jutro dzwonię do gina by umówić pierwsza wizytę. Miłego Wieczorku dla Was 🥰
37AEBDF7-5292-467D-8A33-405053FC50BE.jpeg

Twój wynik jest jak najbardziej w normie! Pamiętaj, że przy becie ważne są przyrosty. W jakim kraju takie osobliwe zasady?
 
Do góry