reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Hej :) ja również 5+1. Też biore Duphaston z tego samego powodu co Ty i również mam wizytę 30.12 ;) ja badalam też bete dwa razy w 4+2 i 4+4.
Podobnie jak ja, wizyta 30.12, 4+6, a betę badałam 4+1 oraz 4+3 i też wszystkim się denerwuję, ale to chyba każda z nas tak teraz ma :O zwłaszcza przed tą pierwszą wizytą...
 
Hej, hej [emoji3] ja też biorę 2x dxuphaston, bo wcześniej i było puste jajo płodowe i poronienie. Ale teraz jestem dobrej myśli. Zobaczymy co powie jutro lekarz, bo tsh mialam zazwyczaj w ok olicy 2,5.
A jak u Was tarczyca?
Ja mam hashi, ale tarczyca 1.12. Jednak nie ciesze się za bardzo bo w poprzedniej ciazy tak skakało ze skończyłam na dawce 175 [emoji849]
 
Ja nie biorę żadnych leków. Moja endokrynolog po usg stwierdziła, że ta tarczyca powinna dać radę. Ale wieczorem będę miala nowe wyniki tsh i jutro porozmawiam też z ginekologiem w tym temacie😊
Ja mam hashi, ale tarczyca 1.12. Jednak nie ciesze się za bardzo bo w poprzedniej ciazy tak skakało ze skończyłam na dawce 175 [emoji849]
 
Ja nie biorę żadnych leków. Moja endokrynolog po usg stwierdziła, że ta tarczyca powinna dać radę. Ale wieczorem będę miala nowe wyniki tsh i jutro porozmawiam też z ginekologiem w tym temacie[emoji4]
Jasne jest to kwestia ustalenia z lekarzem :) mój lekarz akurat zawsze mowi ze tsh w ciąży powinno się kształtować na poziomie poniżej 2.5 i do tego zawsze dążyliśmy:)
 
A ja mam pytanie do Dziewczyn, których nie odrzuciło od kawy.. ile i jakie mocne dziennie pijecie? Wiem, że dozwolone jest 200mg kofeiny, ale różne źródła różnie podają zawartości e poszczególnych kawach :)
Ja piję jedno espresso mocno rozcieńczone mlekiem, tylko dlatego że uwielbiam smak kawy. Herbaty nie pije, wyłącznie wodę. Pewnie mieszczę się w normie, choć jakoś mocno tego nie mierzyłam.
 
reklama
Do góry