reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Nie, absolutnie :) wysoka, napisz koniecznie jutro jaki przyrost ;)
Nie jestem zadowolona z wyniku ale dziś mam na szczęście USG
Cześć 😊 jutro mam pierwsze USG test pokazuje dwie kreski a beta 95034,6 mlU/ml😄 co myslicie o wyniku?
Dzisiejsze wyniki: B-HCG Beta-gonadotropina kosmówkowa 111783,0 mIU/ml
Progesteron (N55) 18,70 ng/ml
 
reklama
Pytanie do dziewczyn które już rodziły, czy zauwazylyscie ze coś zaczyna się dziać z waszym obwodem brzucha?:D bo ja od wczoraj mam takie dziwne wrażenie jakby spodnie zrobiły się za małe
Taaakkk , jak co najmniej 4-5 miesiąc w porównaniu do 1 ciąży 🙉noszę już gacie ciążowe bo do starych się nie dopinam , ja się już nawet bałam że bliźniaki 😅
 
Dziewczyny mam wyniki bety i progesteronu, jest ok? 9 dni po beta była 9, dziś z 11 dni po.. Progesteron chyba też jest ok.. Tylko te normy mnie przerażają, ma internecie raczej wychodzi 3-4 tydzień..
Zobacz załącznik 1216334
Nie patrz na te normy. Bo u każdej inaczej byli zagnieżdżenie. Ważne że jest przyrost. Progesteron piękny masz.. Nie martw się. Czekaj teraz spokojnie na wizytę..
 
Nie jestem zadowolona z wyniku ale dziś mam na szczęście USG

Dzisiejsze wyniki: B-HCG Beta-gonadotropina kosmówkowa 111783,0 mIU/ml
Progesteron (N55) 18,70 ng/ml
Przy takiej becie chyba później już beta inaczej trochę przyrasta z tego co czytałam.. Już nie ma przyrostu o co najmniej 66%
 
Pytanie do dziewczyn które już rodziły, czy zauwazylyscie ze coś zaczyna się dziać z waszym obwodem brzucha?:D bo ja od wczoraj mam takie dziwne wrażenie jakby spodnie zrobiły się za małe
oj ja mam wrażenie, ze mi już powoli wywala brzuch.. i zastanawiam się czy to możliwe, ale ja tu mam tez trochę tłuszczyku 😅
 
reklama
Do góry