reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Jestem szczęściara bo na chwilę obecną mdłości brak! Jedynie rano koło 4 się budzę i jakoś mi tak dziwnie źle ale zasypiam do 6 [emoji846] moze właśnie ze jest duży odstęp czasu od jedzenia...
 
reklama
Oj mnie zaczęła męczyć mdłości.. Szczególnie jak coś długo nie jem.. Siku latam nawet w nocy, a nigdy nie chodziłam... Zapachy wyczuwam razy 2 i czasami ki przeszkadzają.
 
Pytanie do dziewczyn które już rodziły, czy zauwazylyscie ze coś zaczyna się dziać z waszym obwodem brzucha?:D bo ja od wczoraj mam takie dziwne wrażenie jakby spodnie zrobiły się za małe

Ja narazie wlaze w ubrania bez problemu. Moja 3 ciaza . Ja mam troche tluszczyku wiec tez inaczej. Pod wieczor mnie wywala troszke

Będzie Nas więcej, ja tez mam wizytę 23.12[emoji846]

Ja tez 23.12 wizyta
 
Dziewczyny czy bolą was tak piersi ? Ja dziś mam tak obrzmiale i bolące jakbym miała zaraz wykarmic całą armię dzieci :/ w 1 ciąży tak nie miałam.
 
reklama
Do góry