reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Zazdroszczę takich pięknych progesteronków, ja jeszcze niecałe dwie godziny do wizyty, staram się nie stresować ale słabo mi to wychodzi 😶
 
Dzisiaj zrobiłam ponownie betę i znowu przyrosła tylko o 84%. Teoretycznie dzisiaj 4t4d czy to nie za mało jak beta wynosi 217? Mąż mi mowi, że mam nie świrować bo w widełkach się mieści ale bardzo niski jest ten przyrost 😒
ja w 4+4 miałam 5347, ale wydaje mi się tez, ze miałam bardzo wcześnie owulacje w cyklu
 
Witaj @anula88.
Nie wiem czy mnie pamiętasz, ale ja Ciebie tak. Pisałyśmy razem na wątku staraczkowym w 2017, założyła go chyba xBumx (nie wiem czy dobrze napisałam jej nick). Uciekłam stamtąd nagle z przykrych dla mnie powodów.
Strasznie się cieszę, że ci się udało [emoji176]
Mocno trzymam kciuki!
Powodzenia!
Pewnie kochana,że pamiętam [emoji173] ... dziękuję bardzo ! Byłam już straszną weteranką ...moja walka o ciążę trwała 9 lat !
 
Dzisiaj zrobiłam ponownie betę i znowu przyrosła tylko o 84%. Teoretycznie dzisiaj 4t4d czy to nie za mało jak beta wynosi 217? Mąż mi mowi, że mam nie świrować bo w widełkach się mieści ale bardzo niski jest ten przyrost [emoji19]
Maż dobrze gada ! :) jest przyrost i jest dobrze ;) ciąża to nie matematyka a gemeralnie przyrost prawidłowy to 66% a u Ciebie jest więcej ;)
 
Spore macie te progesterony [emoji846] czytam i czytam i zaczęłam się zastanawiać nad swoim bo mam jedyne 13,27 ng/ml.
Wiem, że od 11 jest niby okej ale patrząc na Wasze to mój jest niski.
Lekarz widział wynik i nic nie powiedział, no ale jak Was teraz poczytałam to wiecie.. [emoji1]
 
Spore macie te progesterony [emoji846] czytam i czytam i zaczęłam się zastanawiać nad swoim bo mam jedyne 13,27 ng/ml.
Wiem, że od 11 jest niby okej ale patrząc na Wasze to mój jest niski.
Lekarz widział wynik i nic nie powiedział, no ale jak Was teraz poczytałam to wiecie.. [emoji1]
Ja postanowiłam że po dzisiejszej wizycie już nic nie czytam 😂 lekarz powie co i jak i już się nie będę doszukiwać niczego, chyba, że z konkretnych źródeł ;)
 
Świąteczna lektura 😊👌🏼 @naomi89 Ty chyba polecałaś tą książkę? Nie wiem czy dobrze kojarzę 🙊
 

Załączniki

  • IMG_2945.jpg
    IMG_2945.jpg
    151 KB · Wyświetleń: 42
reklama
Do góry