reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Jasne, ja się obecnie zastanawiam, czy piję za dużo herbaty, czy nie... jutro chyba policzę ile mniej więcej tej kofeiny przyjmuję. Wieczorne herbaty zastąpiłam rumiankiem, ale rano herbata musi być u mnie
Herbatka w zimie obowiązkowo!! ja wypijam minimum dwa 0.5l kubki z miodem i cytryna i tez wlasnie zastanawiam się czy to nie za dużo, no ale nie pije w ogóle kawy, bo przestała mi smakować
 
reklama
I ja mam swoje wyniki, 6 dni temu było 87 dzisiaj 1954 😍😍😍 cudowny wzrost!
94432CDA-248A-4413-B0F0-663AB75964A0.jpeg
 
Wszystko super, Wasze wyniki czy testy, ale może przejdźmy do konkretów, jak się czujecie?:)
Ja 7 + 1 i na ten moment tylko trochę uciążliwy ból piersi, w nocy potrafię się przebudzić przewracając z boku na bok;)
 
Hej, też tutaj pewnie przycupne, tylko naczytałam się o Waszych pięknych betach, a ja jestem 9 dni po owu i beta wyszła 9. Kreska delikatnie widoczna dziś rano na teście. Rozumiem, że przed wizytą u ginekologa tygodnie liczycie sobie przypuszczalnie od daty miesiączki?

Wszystkim życzę spokojnych i nudnych 9 miesięcy :)
 
Hej, też tutaj pewnie przycupne, tylko naczytałam się o Waszych pięknych betach, a ja jestem 9 dni po owu i beta wyszła 9. Kreska delikatnie widoczna dziś rano na teście. Rozumiem, że przed wizytą u ginekologa tygodnie liczycie sobie przypuszczalnie od daty miesiączki?

Wszystkim życzę spokojnych i nudnych 9 miesięcy :)
Tak, tygodnie zaczyna się liczyć od daty OM.

Dziewczyny ile czekaliście na wynik Bety? Ja robiłam dzisiaj dość późno, bo dopiero przed 17 i pewnie już dzisiaj wyniku nie dostanę, a przebieram nóżkami 😅
 
Wszystko super, Wasze wyniki czy testy, ale może przejdźmy do konkretów, jak się czujecie?:)
Ja 7 + 1 i na ten moment tylko trochę uciążliwy ból piersi, w nocy potrafię się przebudzić przewracając z boku na bok;)
Mi kamien spadl z serca, bo w poniedziałek miałam pozytywna, ale niska betę, a wczoraj rano mialam mocne skurcze i plamilam [emoji32] na szczęście plamienie szybko przeszło, a beta jest ok. Teraz tylko knłuje mnie w podbrzuszu, ale to ciągle od weekendu. Dzisiaj byłam tez ekstremalnie zmęczona, prawie zasnelam na callu w pracy [emoji28]

Ale w ogóle to do teraz nie wiedziałam w jakim tygodniu jestem, bo owulacja była niespodzianką, ale z betą 115 wg tabelki wypadałby 4tc, bo akurat ta wartość nie zazebia się z 3 czy 5 tygodniem :D
SmartSelect_20201216-204635_Medicover.jpeg
 
reklama
Tak, tygodnie zaczyna się liczyć od daty OM.

Dziewczyny ile czekaliście na wynik Bety? Ja robiłam dzisiaj dość późno, bo dopiero przed 17 i pewnie już dzisiaj wyniku nie dostanę, a przebieram nóżkami 😅
Tylko taka zagwostka, że owu miałam 23 dc.. dziś jestem w 32 dc, to beta coś malutka jak na 4 tydzień, ale jak na 9 dni po to chyba jest ok..
 
Do góry