reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Lekarz prywatny.

Ja też właśnie nie wytrzymam... 2 tygodnie ciągną się jak wieczność, a co dopiero 2 miesiące [emoji33]
A to lekarz do którego chciałabyś chodzić cala ciążę? Jak masz się denerwować to możesz pójść do kogoś innego na samym początku, faktycznie termin 12 tydzień na pierwsze usg to trochę późno...
 
Lekarz prywatny.

Ja też właśnie nie wytrzymam... 2 tygodnie ciągną się jak wieczność, a co dopiero 2 miesiące [emoji33]
Ja mam rollercoaster emocjonalny w czekaniu na następną betę, a co dopiero czekanie na pierwszą wizytę, serce, badanie prenatalne... czy cala ciąża będzie tak stresująca czy to ten niepewny początek? [emoji3064]
 
Hej
Czy ktoras z was ma oprócz dni euforii i szczescia tez takie w ktorych dopada was dół i zastanawiacie sie po co wam to ?
Ja wlasnie dzisiaj mam swoj slabszy dzień 😔
Ok ja tak mam. Przyzwyczaiłam się do samodzielności pierwszego dziecka, możliwości spędzania wolnego czasu tak jak chce, bez ograniczeń. A teraz znów będzie inaczej. No cóż skoro powiedziałam A, muszę powiedzieć B 😁 na szczęście takie momenty są bardzo rzadkie 👍
 
Mi z kolei lekarz melisę odradził, a w internecie jest polecana dla kobiet w ciaży... nie należy pić zielonej herbaty, to mnie zdziwiło i lekarz potwiwrdził ta informacje.
No właśnie najpierw przed wypiciem wpisałam w neta i wyszło że wskazana... Myślę że ze wszystkim trzeba zachować umiar po prostu:) no chyba że coś jest stanowczo zakazane to inna sprawa
 
W ogóle wszystkie jesteście już po lekarzu?
Bo ja mam dopiero zrobić betę i w 7tyg USG, po tym założą mi kartę ciąży i dopiero wizyta u lekarza.
I tak zastanawiamy się czy mówić w święta rodzicom. Z jednej strony chcielibyśmy, z drugiej ciężko będzie udawać, ze się nie jest, chociażby przez to, ze jestem kawoszem. A z trzeciej jestem za tym, aby mówić po skończonym 3 miesiącu.
W poprzedniej ciąży powiedzieliśmy właśnie w swieta, bo wtedy wypadał juz jakis 15tc
Ja mam wizytę pierwsza przed sobą, w ten piątek wypada wg apki 6t2d. Nie wytrzymałabym do 12 tygodnia też, wolę sprawdzić
 
Ja na pierwszą idę za tydzień i będzie to 6t0d. Ciążę będę prowadzić dwutorowo, więc postanowiłam tą 'darmową' wizytę wykorzystać, żeby choć zobaczyć kropeczkę i być spokojną w święta. Zwłaszcza, że zdecydowaliśmy, że rodzicom powiemy, bo ciężko będzie to ukryć. Na serduszko nie chce się nastawiać. Jeżeli wszystko będzie ok to prywatnie pójdę 2 tygodnie później.
 
Dziewczyny czy ból brzucha jest okej? Boli mnie w sumie od tygodnia przed spodziewana miesiączka. I jest to równy ból, nie przestaje, nie jest słabszy, ani mocniejszy. To będzie już jakieś 9 dni :/ ale tak boli, boli że czuję dyskomfort. Jestem dosyć silna na ból wiec daje radę bez przeciwbólowej, ale naprawdę coraz bardziej zastanawiam się czy wszystko okej. Jutro mam wizytę u gin to się zapytam jej dokładnie ale może wy mnie uspokoicie :/
 
reklama
Dziewczyny czy ból brzucha jest okej? Boli mnie w sumie od tygodnia przed spodziewana miesiączka. I jest to równy ból, nie przestaje, nie jest słabszy, ani mocniejszy. To będzie już jakieś 9 dni :/ ale tak boli, boli że czuję dyskomfort. Jestem dosyć silna na ból wiec daje radę bez przeciwbólowej, ale naprawdę coraz bardziej zastanawiam się czy wszystko okej. Jutro mam wizytę u gin to się zapytam jej dokładnie ale może wy mnie uspokoicie :/
mi wczoraj ginekolog powiedziała, że ból taki jak przed miesiączka na początku ciąży jest normalny. Ale gdyby bardzo bolało to kazała zgłosić się do lekarza.
 
Do góry