reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Chyba w poprzednim wpisie wprowadziłam Cię trochę w błąd.
U mnie IgG: 84,7 -wynik reaktywny i IgM: 0,4- wynik niereaktywny. Przy IgG mam komentarz, że wynik wskazuje na szczepienie profilaktyczne.
U mnie właśnie IgG 238, ktore wskazuje na szczepienie i IgM reaktywny 1,86 ktore natomiast wskauje na chorobę... bądź tu mądry.
 
Witaj. Współczuję straty i trzymam kciuki teraz .
Plamienia się zdarzają. Ciężko pisać, i dla ciebie zrobić, ale na spokojnie, nie dźwigaj, jeśli możesz jak najwięcej odpoczywaj.
A jeśli ma to cię uspokoić Walcz o wcześniejszą wizytę . Bo teraz twój spokój jest najważniejszy. Może jak zobaczysz na USG fasolkę (a powinno już byc widac ) to będziesz spokojniejsza❤️
 
Fasolkę widziałam i słyszałam już w poniedziałek, mam nadzieję że nic się nie zmieniło.
Jestem pewna , że nic się nie zmieniło. Widocznie hormony szaleją stąd plamienie. Kuzynka co chwila plamila (przez kolor jasny róż, po ciemny brąz, kawa z mlekiem) najpierw duphaston potem luteina, odstawiła w 35 TC, ale i tak miała przenoszona ciążę.
Zaznaczam, każdy przypadek inny. Ale te plamienia się niestety zdarzają .
Będzie dobrze. Zobaczysz
 
Dziewczyny jakie macie wartości proga?? Ja dziś 16dpo i nie wiem czy nie za niski..
Screenshot_20201214_165530.jpg
 
reklama
Do góry