reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Słuchajcie a jak u Was z aktywnością fizyczna? Bo ja od kilku miesięcy siedzę na czterech literach w sumie i myślę że przydałoby się coś ruszyć, chociażby jakieś dłuższe spacery. Ale z drugiej strony nienawidze zimna i jak widzę że odczuwalna temperatura na zewnątrz zbliża się do -10 to juz całkiem nie mam ochoty wychodzić
Ja w pobliżu miejsca zamieszkania mam wspaniały, rodzinny, kameralny fitness i zajęcia pilates. Wiem, że trenerka zajęłaby się mną z pełną profeską, ale póki co nici. Przed ciążą sporo ćwiczyłam z ciężarami ale od września przestałam z wiadomego powodu. Także jedyna aktywność to szybkie marsze i po schodach w domu "gora-dół" 😂
 
reklama
A ja mam pracę siedząca, 8h przed komputerem, stanowisko kierownicze, możnaby pomyśleć lekko, łatwo i przyjemnie 😁 nic bardziej mylnego 😕 projekty, terminy, zespół z ich żalami, fochami i pretensjami rodem z przedszkola... Eh trudna sprawa. Na razie czuje się dobrze ale gdy tylko ciało da sygnał że czas zwolnić tempo nie zawahamy się ani chwili. Dzidzia i ja jesteśmy teraz najważniejsze 😍
Poczytaj sobie ile możesz siedzieć przed monitorem w czasie ciąży. Ja nie wyobrażam sobie ani stać ani siedzieć 8 godz. Tu Ci si3 brzuch uciska od siedzenia A tam Cię ciągnie od stania :p mam na myśli już taka pokaźna ciążę,że brzuch widać
 
Poczytaj sobie ile możesz siedzieć przed monitorem w czasie ciąży. Ja nie wyobrażam sobie ani stać ani siedzieć 8 godz. Tu Ci si3 brzuch uciska od siedzenia A tam Cię ciągnie od stania :p mam na myśli już taka pokaźna ciążę,że brzuch widać
Dzięki, tak zrobię. No i ten obrzęk kostek i całych stop, gdy woda się zatrzymuje. Siedząca praca wcale nie jest dobra w naszym stanie. Ratują mnie trochę coraz częstsze wyprawy do toalety 😜
 
Dzięki, tak zrobię. No i ten obrzęk kostek i całych stop, gdy woda się zatrzymuje. Siedząca praca wcale nie jest dobra w naszym stanie. Ratują mnie trochę coraz częstsze wyprawy do toalety 😜
Chyba jest jakieś prawo, które reguluje, ile minut przerwy Ci się należy po kilku godzinach przed kompem.
 
A ja mam pracę siedząca, 8h przed komputerem, stanowisko kierownicze, możnaby pomyśleć lekko, łatwo i przyjemnie 😁 nic bardziej mylnego 😕 projekty, terminy, zespół z ich żalami, fochami i pretensjami rodem z przedszkola... Eh trudna sprawa. Na razie czuje się dobrze ale gdy tylko ciało da sygnał że czas zwolnić tempo nie zawahamy się ani chwili. Dzidzia i ja jesteśmy teraz najważniejsze 😍
Znam ten ból :) lubię swoją prace, ale tez jest sporo stresujących sytuacji. Staram się nie przejmować praca, bo sama ciąża jest dla mnie wielkim stresem :) natomiast nie wyobrażam sobie siedzieć w domu i nic nie robić (pracuje zdalnie od marca, ciagle w domu..). Chce pracować do kwietnia - do premii rocznej hehe :D dziewczyny a jak się liczy to co nam przysługuje na macierzyńskim? Średnie wynagrodzenie z ostatnich 12 miesięcy przed pójściem na L4? Włącznie z nadgodzinami, premiami itp?
 
Znam ten ból :) lubię swoją prace, ale tez jest sporo stresujących sytuacji. Staram się nie przejmować praca, bo sama ciąża jest dla mnie wielkim stresem :) natomiast nie wyobrażam sobie siedzieć w domu i nic nie robić (pracuje zdalnie od marca, ciagle w domu..). Chce pracować do kwietnia - do premii rocznej hehe :D dziewczyny a jak się liczy to co nam przysługuje na macierzyńskim? Średnie wynagrodzenie z ostatnich 12 miesięcy przed pójściem na L4? Włącznie z nadgodzinami, premiami itp?
Tak, wszystko za co są składki odkładane. Pensja +premie z ostatnich 12stu miesięcy.
 
reklama
Do góry