reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Ja tez jestem chętna na zamknięta grupę, tylko informacje o terminie czy coś w tym stylu, to dopiero pod koniec miesiąca, jeśli wszystko będzie dobrze
 
reklama
To samo, wlasnie wróciłam z pobrania krwii tylko u mnie po 8 wieczorem lub rano [emoji17] ale jestem dobrej myśli, dzisiaj nie mam tych mocnych skurczy, plamienie nie wróciło, a zrobiłam tez rano test i kreska jest nie dość, że ciemiejsza, to pełnej grubości, a nie gradient jak wcześniej [emoji173]
Ja też zrobiłam test i też jest ciemniejsza i pojawiła się odrazu.. Więc beta rośnie.. Też jestem dobrej myśli..
 
reklama
Hej dziewczyny , wczoraj zrobiłam test ciążowy i wyszedł pozytywny. Według moich obliczeń to 5tc. Wczoraj jeszcze nie dzwoniłam do lekarza z tych emocji , dziś nie mogę się dodzwonić , także mąż stwierdził , że będziemy dzwonić do prywatnego by umówić się na wizytę. Mam pytanie , czy zaczęłyście zażywać kwas foliowy na własną rękę czy poczekaliście na wizytę u lekarza ? Nie wiem co ronić , czy od razu kupić i zażywać czy poczekać na wizytę. Dziękuje za wszelką odp, życzę Wam cudnego dnia i pozdrawiam Wszystkie sierpniowe mamusie 🥰
 
Do góry