reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Ja rowno za tydzień. Dobrze ze ide w Pl bo w nl ustalili mi pierwsze usg w 10 tyg [emoji15] 18.01 wczesniej tel konsultacja z polozna. Umowic sie moge jeszcze na 8+4 na usg wczesnej ciazy [emoji28] ale chyba skorzystam .
No u mnie w okolicy to na koniec grudnia dopiero termin.. Nie będę jechała dlaej o 100km na usg, bo w 6 może być tylko pęcherzyk, a ja chce serduszko zobaczyć. Więc akurat u mnie będzie 7t4d jak będę na wizycie. Więc spokojnie już będzie widać.. Ostatnia ciaza zatrzymała mi się w 8t3d także będę pewnie po usg żyła w stresie.. I pewnie szybko pójdę na kolejną wizytę..
 
reklama
Dziś mam 2 wizytę u lekarza, dziewczyny 3majcie za nas, strasznie się stresuje tyle się naczytalam ostatnio że szkoda gadać. W pierwszej ciąży byłam mądrzejsza nic nie czytałam bo miałam mniej czasu i jakoś zdrowsza byłam przez to 🙈🤣
A który tydzień, że się tak Stresujesz??
 
No u mnie w okolicy to na koniec grudnia dopiero termin.. Nie będę jechała dlaej o 100km na usg, bo w 6 może być tylko pęcherzyk, a ja chce serduszko zobaczyć. Więc akurat u mnie będzie 7t4d jak będę na wizycie. Więc spokojnie już będzie widać.. Ostatnia ciaza zatrzymała mi się w 8t3d także będę pewnie po usg żyła w stresie.. I pewnie szybko pójdę na kolejną wizytę..
Lekarz znalazł wtedy przyczynę czy po prostu natura? :(
 
Wazne żeby był o 66%.. U mnie po 4 dniach z 27 na 147 uroslo, zobaczymy dziś ile uroslo..
66% po 48 godzinach? Myślałam, że ma być 2x, ale to moja pierwsza ciąża i nie znam się
Przydałaby mi się ta wiedza ,żeby wieczorem jakoś to ocenić, bo do ginekolog dopiero w piątek mogę zadzwonic
 
66% po 48 godzinach? Myślałam, że ma być 2x, ale to moja pierwsza ciąża i nie znam się
Screenshot_20201216_115335.jpg


Tak piszą i tego się trzymam..
 
Pytanie do dziewczyn, które mają maluszki w domu.
Jak radzicie sobie z opieką nad nimi? Chodzi mi szczególnie o noszenie, usypianie itd.
Ja mam w domu syna 10,5 miesiąca no i czasem muszę go wziąć na ręce, mam trochę mieszane uczucia, bo boję się o drugiego bąbelka (według OM 4tc, dziś mam betę).

Nosicie? Nie nosicie?


Ja także proszę o linka do zamkniętego forum ;)
 
reklama
Do góry