reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Słuchajcie czy to prawda , że w zależności od od tego czy jest wysokie czy niskie wolne bhcg można wstępnie określić płeć dziecka ?🤔
Niby są jakieś badania, ale chyba im się to do końca nie potwierdza ;-) u mnie z synem były wysokie przyrosty a potem zwolniły. Przy córkach to niedość, ze bliźniacza to hcg ogromne przyrosty miałam.
 
reklama
Gratuluję bliźniaków :) .
Co do rodzeństwa to hmm u nas był lekki bunt , mamy nastolatka w domu i potrzebował czasu,żeby zaakceptować fakt , ze bedzie miał rodzeństwo...
Nastolatek to faktycznie wyzwanie :-) ale to już taki wiek, ze pogadac o zazdrości można i innych nieprzyjemnych emocjach? Chociaż to chłopak ;-) to raczej nie. A ile ma lat?
 
Witam mam pytanie, 3 tyg temu miałam przeprowadzony zabieg łyżeczkowaniu. Przestała krwawić, wszystko było dobrze więc zdecydowałam się na wspolzycie, po dwóch dniach od współżycia wystąpiło krwawienie które utrzymuję się do teraz ( 2 dzień).
Mam problem z dostaniem się do mojej pani doktor. Proszę o radę czy to normalne, czy powinna się martwić i próbować sie szybciej dostać do innego lekarza?
 
Mój jak miał 4 lata to gadal, ze chce rodzeństwo. Teraz mu przeszło a jeszcze bardziej nie zadowolony bo chciał braci. No, ale niestety są dwie dziewczynki. A może to lepiej trochę spokojniej będzie:-) syn chodził i gadał do brzucha „ rośnijcie siusiaczki” i teraz zawiedziony. A Ty tez bliźniaki? Już wiadomo co tam rośnie :p
Nie, ja nie bliźniaki. ;) Ale na prywatnym forum sierpniowych mam jest mama z bliźniakami :) mój syn twierdzi, że chce siostrę. Ale dziś byłam na prenatalnych i Pani doktor stwierdziła, że raczej chłopak. Po cichu liczę, że do 20 tyg jednak się odmieni i będzie córka. Więcej dzieci nie planuje, tym bardziej, że teraz są komplikacje ale fajnie by było mieć parkę ;)
 
Nie, ja nie bliźniaki. ;) Ale na prywatnym forum sierpniowych mam jest mama z bliźniakami :) mój syn twierdzi, że chce siostrę. Ale dziś byłam na prenatalnych i Pani doktor stwierdziła, że raczej chłopak. Po cichu liczę, że do 20 tyg jednak się odmieni i będzie córka. Więcej dzieci nie planuje, tym bardziej, że teraz są komplikacje ale fajnie by było mieć parkę ;)
No to raczej chłopak będzie :-) teraz jakoś szybko są w stanie stwierdzić bo lepszy sprzęt chyba. Chociaż może lekarz się pomylił, mi na prenatalnych nawet płci nie mówili. No, ale ja robiłam test NIPT, to już wszystko wiem ;-)
 
reklama
Do góry