reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
@Sarna94 co u Ciebie słychać? Z dzieciaczkiem wszystko ok?
Dostałaś linka do forum zamkniętego?
Dziękuję, że pytasz :)
Z dzieciaczkiem wszystko w porządku, natomiast kilka dni temu miałam znowu krew i czułam się tak źle, że siedzę najbliższe 2 tygodnie na L4.
Link mam i już poczytuje sobie prywatne forum :)
 
Witajcie, od kilku dni nosiłam się z zamiarem dołączenia do forum ale chyba szok i stres opóźniały moją decyzję 🤔 Jutro zaczynam 11tc co było dla mnie wielkim zaskoczeniem (grudniowa miesiączka okazała się nie być miesiączką) i przeżyłam nie mały szok na wizycie u ginekologa. Jeżeli można proszę o dołączenie do wątku zamkniętego z chęcią odpowiem więcej 🙂
 
Dokładnie jest tak jak piszesz. U mnie przy pierwszej ciąży była różnica o około 2tyg x terminem z om a z USG. A pod koniec ciąży stwierdzili, że syn za wolno rośnie lub wcale. W 36/37 tyg wyliczyli, że waży 2200g. Koniec końców wywoływali mi poród parę dni później i ważył 2650g.
Witaj :) od początku miałaś różnice 2 tyg między terminem z om a USG? Bo u mnie w 10 tc według om wyszedł 12 tc według USG i trochę mnie to martwi 🤔
 
Witaj Gosi. 21☺️Podobnie spóźnialska jesteś jak ja😁Miłą miałaś niespodziankę na wizycie, na kiedy masz termin? Ja według OM na 18.08 a według usg mam rozbieżność od 15 do 20.08
11.02 mam usg genetyczne, jestem w 3 ciąży trochę problematycznej gdyż muszę się zarejestrować do diabetologa z powodu kiepskiego cukru, plus dodatkowo zła cytologia i muszę mieć wdrożony antybiotyk... Straszaki skończą w tym roku 13 i 8 lat🙂
Witam również resztę mamuś, szkoda że nie mogę dołączyć na razie do grupy zamkniętej, licze ze z czasem się to zmieni 🙂
 
reklama
Witaj Gosi. 21☺️Podobnie spóźnialska jesteś jak ja😁Miłą miałaś niespodziankę na wizycie, na kiedy masz termin? Ja według OM na 18.08 a według usg mam rozbieżność od 15 do 20.08
11.02 mam usg genetyczne, jestem w 3 ciąży trochę problematycznej gdyż muszę się zarejestrować do diabetologa z powodu kiepskiego cukru, plus dodatkowo zła cytologia i muszę mieć wdrożony antybiotyk... Straszaki skończą w tym roku 13 i 8 lat🙂
Witam również resztę mamuś, szkoda że nie mogę dołączyć na razie do grupy zamkniętej, licze ze z czasem się to zmieni 🙂
Według om też na 18.08 a według USG 6-8.08 🙂 To moja 3 ciąża, syn ma 5 lat a córka w listopadzie skończyła 2. Dodatkowo obie ciążę skończyły się CC więc teraz muszę bardzo uważać 🙂
 
Do góry