reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Według om też na 18.08 a według USG 6-8.08 🙂 To moja 3 ciąża, syn ma 5 lat a córka w listopadzie skończyła 2. Dodatkowo obie ciążę skończyły się CC więc teraz muszę bardzo uważać 🙂
Łatwo mówić żeby uważac przy starszakach w domu, masz w takim wieku że nie posiedzisz za dużo sobie, pewnie teraz też będziesz mieć cc, coś lekarz wspominał ci już? Zalezy jakie wcześniej miałaś wskazanie.
Uciekam budzić córkę do szkoły, miłego dnia!
 
reklama
Łatwo mówić żeby uważac przy starszakach w domu, masz w takim wieku że nie posiedzisz za dużo sobie, pewnie teraz też będziesz mieć cc, coś lekarz wspominał ci już? Zalezy jakie wcześniej miałaś wskazanie.
Uciekam budzić córkę do szkoły, miłego dnia!
Na szczęście starszy do przedszkola chodzi a młoda w miarę samodzielna i tatuś pomaga :) Niestety już na pierwszej wizycie powiedział, że będzie CC. Pierwsza była z braku postępu porodu od odejścia wód, zero akcji a mogą tylko 72 h czekać na rozwój akcji porodowej. Druga była dlatego, że lekarz nie chciał się podjąć porodu vabac bo obawiał się o stan blizny. Tym razem nie nastawiam się na poród SN a po CC szybko dochodziłam do siebie więc bynajmniej od początku wiem co mnie czeka 🙂 Również życzę miłego dnia. Zbieram się do kadr zawieźć zaświadczenie o ciąży 🙂
 
Na szczęście starszy do przedszkola chodzi a młoda w miarę samodzielna i tatuś pomaga :) Niestety już na pierwszej wizycie powiedział, że będzie CC. Pierwsza była z braku postępu porodu od odejścia wód, zero akcji a mogą tylko 72 h czekać na rozwój akcji porodowej. Druga była dlatego, że lekarz nie chciał się podjąć porodu vabac bo obawiał się o stan blizny. Tym razem nie nastawiam się na poród SN a po CC szybko dochodziłam do siebie więc bynajmniej od początku wiem co mnie czeka 🙂 Również życzę miłego dnia. Zbieram się do kadr zawieźć zaświadczenie o ciąży 🙂
Ja oba porody miałam SN ale nie ważne jak, byle urodzic 🙂 już jesteś wprawiona w boju także 😉
 
reklama
Do góry