reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
mam syna i córkę. W każdej ciąży moja cera wyglądała dobrze, a włosy gęstniały wiec raczej nie :)
Wiadomo, że stan cery ma się nijak do płci i bardzo się śmieje z tych wszystkich przepowiedni co na chłopczyka a co na dziewczynkę:) u mnie w tej ciazy wlosy lecą garściami, nie wiem czy się nie skonczy to u dermatologa ostatecznie, bo już pisałam nawet kiedyś ze umycie wlosow jakimkolwiek szamponem, nawet dla dzieci, kończy się masakrycznym swędzeniem skóry głowy u mnie
 
Hej, jak tam niedziela mija 🙂

Chciałabym się was zapytaćjl jak wasze brzuszki. Czy u was już widać brzuszek, że się zaokrąglił? Oczywiście z rana chyba jest najbardziej prawdziwa wielkość, wieczorem wiadomo 😏
Hej , właśnie dziś rano pokazywałam mężowi , że lekko pod pępkiem brzuch jest bardziej wypięty. Mówię do męża , że to dzidziuś bo później już dochodzi jedzenie , wzdęcia itp. co prawda jem bardzo mało przez mdłości 24 na dobę , ale mimo to zawsze coś urośnie do wieczora. Dlatego rano jest już lekko uwypuklonym brzuszkiem w dolnej części. 😁
 
Ja czekam na przesyłkę z missguided, także też dam znać jak przyjdzie. Można tam złapać fajne promocje 😉
Też czuje delikatne uwypuklenie nad wzgorkiem łonowym, a wieczorem to w ogóle mam mały balonik zamiast brzucha 😅
Pierwszy raz mam taką przerwę między wizytami i juz nie mogę się doczekać... 25.01 wizyta u mojej gin, 28.01 prenatalne 🙈
Jak Wasza cera? Zauważyłyście jakieś zmiany? U mnie ogólny stan wydaje się lepszy niz przed ciąża, ale zrobiło mi się kilka przesuszonych placków (?) na twarzy. A zupełnie nie zmieniłam pielegnacji. Zdarzają mi się nieprzyjaciele w okolicach żuchwy, ale daje sobie z nimi radę i zwalam to na hormony.
Moja cera jedynie co jest mega przesuszona na buzi , i w sumie na ciele też. Niestety obecnie nie mogę nic nakładać bo wszystko mi śmierdzi ☹️😔. Nie mam póki co żadnych zmian trądzikowych , jedynie przesuszenie skóry co widać.
 
reklama
mnie też zastrzyki robi mąż [emoji846] raz jest lepiej raz gorzej. mam parę siniaczków ale nie ma tragedii. też się boję co to będzie potem, jestem dość szczupła i nie mam pojęcia jakbym się miala ukłuć w udo[emoji1787]
Ja czytałam że w udo bardziej boli I polecali w ramię jakoś z tyłu ale to samemu na pewno się nie da.
 
Do góry