reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Hej, jak tam niedziela mija 🙂

Chciałabym się was zapytaćjl jak wasze brzuszki. Czy u was już widać brzuszek, że się zaokrąglił? Oczywiście z rana chyba jest najbardziej prawdziwa wielkość, wieczorem wiadomo 😏
Na oko ciężko stwierdzić, ale zrobiłam sobie zdjęcie profilem, jak tylko zobaczyłam 2 kreski i teraz w każdym zaczętym tygodniu robię sobie takie samo dla porownania :) zdjęcie prawdę Ci powie :D od wzgorka łonowego do mniej wiecej polowy odległości pod pępkiem jest brzuch zaokrąglony :) wszystko co powyżej do wzdęcia i zalegając treści jelitowe :p
 
Też startuje z dużą wagą więc nie jesteś sama :) ciążowy brzuszek taki hmm kilku miesięczny mam od paru lat więc u mnie będzie widać ciążę nieco później ;)
Ja też jestem mała a okrągła 😆 narazie nic nie widać po brsuchu. Bo najzwyczajniej mam ale zwały tłuszczu. Na zamkniętym napiszę więcej. W pierwszej wyglądałam jak w ciąży trojaczej. To sobie wyobraźcie jaki ja mam brzuch, skórę wyciągnięta, i do tego to rozejście mięśni....jak ktoś mi mówił że po porodzie spadnie mi brzuch. Tak patrzyłam na ten mój , i mówiłam. Tak. Spadnie. Na kolana chyba 😏
 
Moja twarz wygląda, jakbym ciągle miała owulację ;) tzn nie jest źle, ale jakieś 3-4 pryszcze ciągle są. Ja mam dodatkowy problem, bo mam łuszczycę i nie mogę wysuszać skóry, więc pryszcze sobie są i tyle. Ale na plus właśnie to, że łuszczyca zaczęła mi się trochę uspokajać tak od 7 tyg
Miałam pytać na zamkniętym forum, czy mamy tu kogoś z łuszczycą.. ja też choruję i niestety mam do tego ŁZS..
 
Też startuje z dużą wagą więc nie jesteś sama :) ciążowy brzuszek taki hmm kilku miesięczny mam od paru lat więc u mnie będzie widać ciążę nieco później ;)
Jestem z Wami dziewczyny też startuję z ciut większej wagi. To są pozostałości po ciąży z przed 9 lat 🤭.

U mnie cera jest niby lepsza ale taka trochę sucha się robi.

Dziś jest dzień lenia.. 😁
Mamy już 12 tydzień ale wymioty dalej trzymają.
U nas z wyprawki to pierwsze co został wybrany wózek przez męża.

Mam pytanie kupujecie sobie detektor tętna płodu? 😊 ja się zastanawiam czy w ogóle warto.
 
Heeej:) nadrobilam zaległości 😊 ja mam taki delikatnie wypiety brzuszek pod pępkiem 😊dziś 9+6, mdłości nadal są i to potrafią być cały dzień nas szczęście tylko raz z finiszem 😣 skóra na twarzy bardziej sucha niż zawsze ( mimo zimy i mrozow) wypryski w małej ilości . A piersi bolą najgorzej po nocy 😁 aa i czasami brzucho też umie zakluc . To tyle u mnie 😊 pozdrawiam w niedzielę 😚
 
Jestem z Wami dziewczyny też startuję z ciut większej wagi. To są pozostałości po ciąży z przed 9 lat 🤭.

U mnie cera jest niby lepsza ale taka trochę sucha się robi.

Dziś jest dzień lenia.. 😁
Mamy już 12 tydzień ale wymioty dalej trzymają.
U nas z wyprawki to pierwsze co został wybrany wózek przez męża.

Mam pytanie kupujecie sobie detektor tętna płodu? 😊 ja się zastanawiam czy w ogóle warto.
Ze względu na swoją sytuację kupiłam. Mam jakieś chińskie g ... z ebaya. Chyba wylapalo tętno, albo ja się ogarnelam i skumalam gdzie przystawić. Bo raczej tętno 140-170 to moje nie jest .
Chociaż jak pokazywało 40-80 to nie powiem ciut się zestresowałam. Tak więc ostrożnie z tym. Jak któraś ma słabe nerwy...
 
reklama
Ze względu na swoją sytuację kupiłam. Mam jakieś chińskie g ... z ebaya. Chyba wylapalo tętno, albo ja się ogarnelam i skumalam gdzie przystawić. Bo raczej tętno 140-170 to moje nie jest .
Chociaż jak pokazywało 40-80 to nie powiem ciut się zestresowałam. Tak więc ostrożnie z tym. Jak któraś ma słabe nerwy...
To chyba nie na moje nerwy, chociaż syn usłyszałby bicie serca swojego brata/siostry..
 
Do góry