reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

mnie też zastrzyki robi mąż [emoji846] raz jest lepiej raz gorzej. mam parę siniaczków ale nie ma tragedii. też się boję co to będzie potem, jestem dość szczupła i nie mam pojęcia jakbym się miala ukłuć w udo[emoji1787]
Mam cały brzuch w siniakach. Mój mąż robi mi zastrzyki, gdy leżę w łóżku. Zasłaniam oczy jak małe dziecko [emoji23]. Boje się jak to będzie wyglądało w późniejszych miesiącach ciąży. Podobno można robić sobie zastrzyki w udo. A ty jak to znosisz?
 
reklama
Hej dziewczyny jak się czujecie ?
Dopiero nadrobiłam wasze wpisy oj było co czytać. Wczoraj rano naszła mnie straszna ochota na czekoladę miętowa no i niestety nie przyjęła się więc do południa miałam bliski kontakt z WC.
Wczoraj wieczorem mieliśmy zbliżenie z mężem i dziś zauważyłam śluz podbarwiony na brązowo (taka kawa z mlekiem) nic mnie nie boli więc raczej nie panikuje.

Podobno po zbliżeniu tak się zdaza, ze to jakby "normalne" Ciężko mi coś mówić, bo nam lekarz kazał czekać do prenatalnych i wtedy z prezerwatywa [emoji2356] nic się nie dzieje u nas a on taki ostrożny [emoji849]

Hej, jak tam niedziela mija [emoji846]

Chciałabym się was zapytaćjl jak wasze brzuszki. Czy u was już widać brzuszek, że się zaokrąglił? Oczywiście z rana chyba jest najbardziej prawdziwa wielkość, wieczorem wiadomo [emoji57]

U mnie chyba nic jeszcze nie widać mam tylko wzdecia po wszystkim [emoji849]

Ja poczytałam trochę w necie i mega dużo znalazłam poleceń na leginsy z tuturuuu LIDLA [emoji15] nie kupowałam nigdy nic w Lidlu z ubrań, ale teraz zamówiłam, jak przyjdą to dam znać czy są czegoś warte

Też kupilam leginsy i jeansy w lidlu były tydzień temu u nich, dziewczyny polecają ze najlepsze [emoji6]
 
U mnie też 10+4 i coś już widać, jak dotykam brzucha to czuję wypukłość no i w żadne spodnie już się nie dopinam
Hej, jak tam niedziela mija [emoji846]

Chciałabym się was zapytaćjl jak wasze brzuszki. Czy u was już widać brzuszek, że się zaokrąglił? Oczywiście z rana chyba jest najbardziej prawdziwa wielkość, wieczorem wiadomo [emoji57]
 
Ja czekam na przesyłkę z missguided, także też dam znać jak przyjdzie. Można tam złapać fajne promocje 😉
Też czuje delikatne uwypuklenie nad wzgorkiem łonowym, a wieczorem to w ogóle mam mały balonik zamiast brzucha 😅
Pierwszy raz mam taką przerwę między wizytami i juz nie mogę się doczekać... 25.01 wizyta u mojej gin, 28.01 prenatalne 🙈
Jak Wasza cera? Zauważyłyście jakieś zmiany? U mnie ogólny stan wydaje się lepszy niz przed ciąża, ale zrobiło mi się kilka przesuszonych placków (?) na twarzy. A zupełnie nie zmieniłam pielegnacji. Zdarzają mi się nieprzyjaciele w okolicach żuchwy, ale daje sobie z nimi radę i zwalam to na hormony.
 
To fajnie,że jesteście zadowolone z Lidla -nigdy wczesniej nie kupowałam tam ubran i jest szansa ze nie wyrzuciłam pieniedzy😉 A brzuchy mam dwa😀na wysokosci pęcherza taki wystajacy balonik i powyżej oponka. Mam wypchany brzuch-niby przez progesteron który rozleniwia perystaltykę a ze nigdy sportowcem nie byłam i brzuch miałam w miarę płaski ale wiotki, wiec szybko się zaokrąglam.
 
Hej, jak tam niedziela mija 🙂

Chciałabym się was zapytaćjl jak wasze brzuszki. Czy u was już widać brzuszek, że się zaokrąglił? Oczywiście z rana chyba jest najbardziej prawdziwa wielkość, wieczorem wiadomo 😏
Ja z brzuszkiem poczekam do 2 albo i 3 trymestru, zaczynam z otyłością, więc to będzie niestety najbardziej problematyczny temat mojej ciąży 😢 Ale, zważyłam się dzisiaj i ubył mi 1kg w 2 tygodnie (ile ważę może podam na zamkniętym, ogólnie to trudny temat). Oglądałam sobie wczoraj cz.1 szkoły rodzenia online i prowadząca powiedziała odnośnie ćwiczeń, ze zaleca zacząć je od razu, jak miną przypadłości z 1 trymestru, bo poza wpływem na nas, regularny, delikatny ruch bardzo dostymulowuje dziecko, daje mu bodźce z wielu nowych kierunków i jakoś motywującą to na mnie działa. W szczególności, ze nie mam żadnych objawów, to zamiast martwić się tym, chciałabym zacząć codziennie coś robić, albo ćwiczenia albo spacer.
 
Ja czekam na przesyłkę z missguided, także też dam znać jak przyjdzie. Można tam złapać fajne promocje 😉
Też czuje delikatne uwypuklenie nad wzgorkiem łonowym, a wieczorem to w ogóle mam mały balonik zamiast brzucha 😅
Pierwszy raz mam taką przerwę między wizytami i juz nie mogę się doczekać... 25.01 wizyta u mojej gin, 28.01 prenatalne 🙈
Jak Wasza cera? Zauważyłyście jakieś zmiany? U mnie ogólny stan wydaje się lepszy niz przed ciąża, ale zrobiło mi się kilka przesuszonych placków (?) na twarzy. A zupełnie nie zmieniłam pielegnacji. Zdarzają mi się nieprzyjaciele w okolicach żuchwy, ale daje sobie z nimi radę i zwalam to na hormony.
Moja cera jest tragiczna, jestem wysypana w kształcie brody u facetów xd mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi, od razu zapytam polecacie jakieś produkty jeśli chodzi właśnie o oczyszczanie twarzy?
 
reklama
Ja czekam na przesyłkę z missguided, także też dam znać jak przyjdzie. Można tam złapać fajne promocje [emoji6]
Też czuje delikatne uwypuklenie nad wzgorkiem łonowym, a wieczorem to w ogóle mam mały balonik zamiast brzucha [emoji28]
Pierwszy raz mam taką przerwę między wizytami i juz nie mogę się doczekać... 25.01 wizyta u mojej gin, 28.01 prenatalne [emoji85]
Jak Wasza cera? Zauważyłyście jakieś zmiany? U mnie ogólny stan wydaje się lepszy niz przed ciąża, ale zrobiło mi się kilka przesuszonych placków (?) na twarzy. A zupełnie nie zmieniłam pielegnacji. Zdarzają mi się nieprzyjaciele w okolicach żuchwy, ale daje sobie z nimi radę i zwalam to na hormony.
W pierwszej ciazy bylam wysypana dosłownie wszędzie, twarz, szyja, plecy, dekolt, nie było miejsca wolnego od czerwonych kropek. W tej ciazy na razie mam w miarę spokój, za to mam strasznie sucha skórę i chyba czas najwyższy rozglądnąć się za jakimś dobrze nawilżającym balsamem do ciała, najlepiej bez zapachu albo o bardzo delikatnym. Tylko nie mogę znaleźć niczego fajnego:(
 
Do góry