reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Dziewczyny, popadam w paranoje przed kolejną wizytą, a dopiero będzie to w następny czwartek. Jeśli nie mam żadnych plamień to raczej wszystko powinno być ok? Czy może być tak, ze coś się złego zadziało a ja nie zauważyłam tego? :O
 
Właśnie próbowałam sobie przypomnieć z kim wizytuje razem w poniedziałek [emoji846] trzymam kciuki i nas też będzie to po 3 tyg wizyta stresuje się już

U nas wiedzą rodzice, rodzeństwo od USG z serduszkiem. W pracy u mnie wie szefostwo bo już jakiś czas jestem na l4, zresztą ja nie wróciłam po kwarantannie do pracy reszcie planuje powiedzieć po prenatalnych [emoji846]. Wiedza też dwie moje przyjaciółki jedna nawet przed testem bo mówiłam jej, że mam dostać okres ale mi się spóźnia. Parę osób może się domyśla jeden kolega zapytał wprost to odpowiadamy, że na wsztstko przyjdzie czas. Chciałabym już 100% cieszyć się z tego, od kiedy w sumie minął termin kiedy straciliśmy pierwsza ciąże to jestem sporo spokojniejsza ale to jeszcze nie to do końca.
A co do objawów ja też miałam delikatne ale od dwóch dni szarpie mnie mocniej plus dzisiaj weszłam do kuchni i cis tak śmierdziało, że w toalecie byłam 4 razy. Pierwszy raz mnie coś takiego spotkało a u mnie dzisiaj 10t0d

Ja tez w Poniedzialek. Mam usg na ktorym w Holandii ustalaja date porodu .


Ooo, ja dzisiaj też 9+6 z OM, a wg usg 9+3 :)

Ja 9+5 z om
 
Dziewczyny, popadam w paranoje przed kolejną wizytą, a dopiero będzie to w następny czwartek. Jeśli nie mam żadnych plamień to raczej wszystko powinno być ok? Czy może być tak, ze coś się złego zadziało a ja nie zauważyłam tego? :O
Spokojnie, przecież to zaraz wszystkie zeschizujemy jak będziemy się tam wzajemnie nakręcać 😵🙈Wszystko jest dobrze zwłaszcza jak nie masz plamień, skurczów mocnych brzucha itd. Zachowajmy spokój, tylko to nas tutaj może uratować 🤗🤗🤗 Trzymaj się ciepło i nie myśl za dużo ❤️🤗
 
Oczywiście mam nadzieję, że nikt nie odebral jakoś negatywnie mojej poprzedniej wiadomości 🤗 Chodziło mi tylko o to, że sama czasami też mam takie głupie myśli niewiadomo skąd przychodzące i nie ma co się nim oddawać 🙂 Będzie dobrze, róbmy wszystko co możemy najlepiej i po prostu czekajmy, bez negatywnych emocji 😊❤️ Miłego dnia dla każdej z Was 👍
 
Dziewczyny, popadam w paranoje przed kolejną wizytą, a dopiero będzie to w następny czwartek. Jeśli nie mam żadnych plamień to raczej wszystko powinno być ok? Czy może być tak, ze coś się złego zadziało a ja nie zauważyłam tego? :O
Z pewnością wszystko jest dobrze! Ja mam niewiele objawów, a ciąża rozwija się prawidłowo :)
 
Dziewczyny, popadam w paranoje przed kolejną wizytą, a dopiero będzie to w następny czwartek. Jeśli nie mam żadnych plamień to raczej wszystko powinno być ok? Czy może być tak, ze coś się złego zadziało a ja nie zauważyłam tego? :O
Ejjj spokojnie. Wszystko jest ok!!! Ty w przyszły czwartek a ja w przyszłą środę, zleci szybko! :) ani się obejrzymy a jiz będzie wizyta
 
reklama
Do góry