reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Myślicie ze jeśli są jakieś bakterie to na zwykłym badaniu moczu wyjdą? Czy posiew zrobić od razu?
Ja najpierw zrobilam podstawowe - bo miałam przeczucie i tyle . Na nim niestety wyszło bakterie-liczne . kosztowało 8 zł teraz robiłam dodatkowo posiew żeby mieć pewność co to za bakterie wyników jeszcze nie mam cena 50 zl z antybiogramem . No ale wiadomo ceny mogą się różnić
 
Zauważyłam, że w wielu wiadomościach pojawia się wątek badania beta hcg z krwi, ja nie robiłam takiego badania i lekarz też mi nic takiego nie sugerował. Czy to jest konieczne? Dajcie znać, może ja nie jestem w temacie i coś źle robię, to moja pierwsza ciąża 🙂🙂
 
Zauważyłam, że w wielu wiadomościach pojawia się wątek badania beta hcg z krwi, ja nie robiłam takiego badania i lekarz też mi nic takiego nie sugerował. Czy to jest konieczne? Dajcie znać, może ja nie jestem w temacie i coś źle robię, to moja pierwsza ciąża 🙂🙂
To badanie sugerują we wczesnych ciążach lub takich gdzie wcześniej były jakieś komplikacje i poronienia. Bada się wzrost bety żeby sprawdzić czy ciąża się rozwija. Przy pierwszej ciąży miałam taką obserwacje zlecona, a teraz nie. Niektóre mamy robią to same dla siebie, dla własnego spokoju ;)
 
reklama
Do góry