reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Dziewczyny a ja dziś odwiedziłam ip. Zaczęłam rano plamić na brązowo miałam już kilka dni wcześniej śluz z brązowymi pasmami ale tak w znikomej ilości poczytałam że może być to spowodowane zmianami hormonalnymi trochę się uspokoiłam i czekałam do wizyty a dziś się nasiliło zaczęłam się niepokoić i pojechaliśmy. Dzidziuś ma się dobrze mierzy 8,1mm serduszko bije a przyczyna plamień nieznana. Dziś 6+5 tc. Dostałam luteinę dwa razy dziennie i zalecenie by prowadzić oszczędzający tryb życia. Na szczęście 4 stycznia wizyta i biorę zwolnienie wtedy będę miała więcej czasu by spędzać go z Wami.
Życzę Wam wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku oby każda z Was miała bezproblemową ciążę i zdrowego maluszka obok siebie w 2021 roku!
 
Wymioty na szczęście nie ale mdłości tak i to czasami okrutne [emoji33]

Damy radę ;) w końcu przejdą
U mnie troszkę z rana i po posiłkach czasami, ale rzadko, ale to dopiero połowa 5 tygodnia, więc może jeszcze coś się będzie działo...
U mnie na razie delikatne bóle podbrzusza, w okolicy jajników, które ustąpiły parę dni temu, metaliczny posmak i ból piersi. No i najgorsze - w dzień mogłabym mieć 5 drzemek, a w nocy nie umiem spać, ciągle się kręcę.
 
Oj to mnie męczą już drugi tydzień.. Wymioty też, ale na szczęście już coraz rzadziej, mam nadzieję, że będzie lepiej z czasem, bo ledwo żyję z tymi mdłościami..
 
U mnie mdłości pojawiły się tydzień temu i nie występują jak w filmach tylko z rana, a cały dzień. Wymioty sporadycznie. Przejdą na początku II trymestru.
 
Dziewczyny a ja dziś odwiedziłam ip. Zaczęłam rano plamić na brązowo miałam już kilka dni wcześniej śluz z brązowymi pasmami ale tak w znikomej ilości poczytałam że może być to spowodowane zmianami hormonalnymi trochę się uspokoiłam i czekałam do wizyty a dziś się nasiliło zaczęłam się niepokoić i pojechaliśmy. Dzidziuś ma się dobrze mierzy 8,1mm serduszko bije a przyczyna plamień nieznana. Dziś 6+5 tc. Dostałam luteinę dwa razy dziennie i zalecenie by prowadzić oszczędzający tryb życia. Na szczęście 4 stycznia wizyta i biorę zwolnienie wtedy będę miała więcej czasu by spędzać go z Wami.
Życzę Wam wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku oby każda z Was miała bezproblemową ciążę i zdrowego maluszka obok siebie w 2021 roku!
Dobrze,ze pojechałaś ! Najważniejsze,ze jest wszystko dobrze. Ja wczoraj też bylam na ip . Bierz Zwolenienie i będziemy odpoczywać ;) .

Wszystkiego dobrego!
 
reklama
U mnie mdłości pojawiły się tydzień temu i nie występują jak w filmach tylko z rana, a cały dzień. Wymioty sporadycznie. Przejdą na początku II trymestru.
Tak też czytałam, dlatego odliczam już dni do początku II trymestru 🙂 To moja pierwsza ciąża, to też podobno może mieć wpływ na trochę intensywniejszy przebieg mdłościowy 🙈 Mam nadzieję, że będzie lepiej 😊
 
Do góry