reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Aaaa i na te słabsze mdłości pomagają mi miętowe mentosy. 🙌🏻 Nie doprowadzaj się do głodu i przejedzenia bo wtedy najbardziej dokuczał mi żołądek i mdłości. Ja swoje mam cały dzień i cała noc , muszę coś zjeść jak małe dziecko w odstępach 3-4 godzin. Nawet ból żołądka i mdłości mnie wybudzają ze snu. Mam nadzieję , że załagodzi rumianek u Ciebie te boleści bo wiem co czujesz 😪
Próbuj jeść częściej , a mniej bo ja mam całkowity brak apetytu i mało jem. Natomiast teraz staram się coś podgryzać i zazwyczaj tylko jabłka mi wchodzą i surowa marchewka. No i mentosy
No to ja mam identycznie, w nocy szczególnie. Dziś nie mogłam sobie na nic pozwolić bo rano wyniki, ale zaraz po zjadałam..
Właśnie żołądek mi skręca i wyczułam, że to chyba na głód.. Muszę kupić jabłka i marchewkę...
 
reklama
U mnie dziś też mniej bólu, ale wieczorem pewnie dadzą mi popalić i spać na brzuchu nie pozwolą..
U mnie dziś 6+2 i nie Stresuje się.. Musi być dobrze...
ja tez jestem 6+2. I moimi objawami są tylko delikatne mdłości i bekam jak taka świnia takim metalicznym posmakiem 😅 mam nadziej, że dzisiaj będzie wszystko okej
 
Dziękuje za mile słowa ❤️
a cesarka dlatego, ze dwójkę dzieci już urodziłam w ten sposób i trzecie tez musi być cesarka :( nie dane mi było naturalnie...
To tak samo jak ja :) Też po dwóch cięciach jestem. Troche się obawiam te ciąży, bo coraz bardziej czuje rwanie w okolicach blizny - ale tylko jak zrobie jakiś gwałtowny ruch to mnie ciągnie. Tak to to nie.

Co do nifty- ja sie zastanawiam czy zrobić przed USG genetycznym czy po. Genetyczne USG mam 19 stycznia. Teoretycznie nifty mogę zrobić tydzień wcześniej, bo już będzie wtedy 11 tc, czyli około 12 stycznia. Porozmawiam jutro z moim lekarzem na wizycie co on o tym myśli. Na pewno nifty będę robić i na pewno w styczniu. Zastanawiam się czy może być tak, ze zrobię wcześniej nifty tam wyjdzie wszystko ok a na USG genetycznym coś może wyjść nie tak?
Wydaję mi się, że nie powinni wtedy być problemów bo czytałam i te mikrodelecje czy jak to się tam nazywa odpowiadają właśnie za takie wady jak np coś jest nie tak z iloscią palców, jakieś wady serrduszka. Ale wiadomo, testy też mogą się mylić. Bo one są najczulsze chyba właśnie na te najbardziej znane zespoły. Ale myślę że taki wynik nifty da dużo spokoju na resztę ciąży :) Ja na wizycie też się spytam lekarki kiedy najlepiej zrobić :)
 
No to ja mam identycznie, w nocy szczególnie. Dziś nie mogłam sobie na nic pozwolić bo rano wyniki, ale zaraz po zjadałam..
Właśnie żołądek mi skręca i wyczułam, że to chyba na głód.. Muszę kupić jabłka i marchewkę...
Spróbuj cokolwiek , a nóż widelec pomoże. Mnie pomaga bo jak dopada mnie ból żołądka i do tego mdłości to nic innego nie wcisnę. Trzymam kciuki by i Tobie pomogło 🙏🏻
 
Spróbuj cokolwiek , a nóż widelec pomoże. Mnie pomaga bo jak dopada mnie ból żołądka i do tego mdłości to nic innego nie wcisnę. Trzymam kciuki by i Tobie pomogło 🙏🏻
Dziekuje za radę... W poprzednich nie miałam problemów, a teraz od 2 dni masakra.. Zobaczymy co jutro ten mój kropek na usg pokaże..
Mam nadzieję na serduszko już...
 
Zaś musiałam nadrobić wszystkie wpisy 🙂ja już po drugiej wizycie 7t 4d i maluszek miał 9,8mm serduszko biło 🙂 karta ciąży założona i badania zrobione ale nie wyszły tak rewelacyjne jakby mógłby być. TSH 2,47 i glukoza 92 także jutro mam umówionego endokrynologa i zobaczymy co powie bo ginekolog zlecił tylko konsultacje. Kiedy trzeba zapisać się na badania prenatalne bo nikt mi jeszcze o tym nie wspomniał a kolejna wizytę mam na 18.01. A to już będzie 10t. Więc nie wiem czy nie za późno bo nie z terminami na takie badania.
Co do objawów mnie mdli strasznie raz tylko z rana a czasem całe dnie, wczoraj po raz pierwszy miałam spotkanie z porcelana. Senna trochę jestem ale wieściami usnąć nie mogę mecze się do 23-1 a wstaje kolo 9 poza sikaniem 2-3 razy w nocy. A piersi raz bolą raz mniej bardziej bolą wieczorami, poza bólami widzicie już jakieś zmiany w nich?
 
Badania prenatalne robi się między 11 a 13 tygodniem więc 10. tydzień to za wcześnie
Zaś musiałam nadrobić wszystkie wpisy 🙂ja już po drugiej wizycie 7t 4d i maluszek miał 9,8mm serduszko biło 🙂 karta ciąży założona i badania zrobione ale nie wyszły tak rewelacyjne jakby mógłby być. TSH 2,47 i glukoza 92 także jutro mam umówionego endokrynologa i zobaczymy co powie bo ginekolog zlecił tylko konsultacje. Kiedy trzeba zapisać się na badania prenatalne bo nikt mi jeszcze o tym nie wspomniał a kolejna wizytę mam na 18.01. A to już będzie 10t. Więc nie wiem czy nie za późno bo nie z terminami na takie badania.
Co do objawów mnie mdli strasznie raz tylko z rana a czasem całe dnie, wczoraj po raz pierwszy miałam spotkanie z porcelana. Senna trochę jestem ale wieściami usnąć nie mogę mecze się do 23-1 a wstaje kolo 9 poza sikaniem 2-3 razy w nocy. A piersi raz bolą raz mniej bardziej bolą wieczorami, poza bólami widzicie już jakieś zmiany w nich?
większe sutki oraz zmiana koloru plus widoczne żyły, urosły nieco
 
Zaś musiałam nadrobić wszystkie wpisy 🙂ja już po drugiej wizycie 7t 4d i maluszek miał 9,8mm serduszko biło 🙂 karta ciąży założona i badania zrobione ale nie wyszły tak rewelacyjne jakby mógłby być. TSH 2,47 i glukoza 92 także jutro mam umówionego endokrynologa i zobaczymy co powie bo ginekolog zlecił tylko konsultacje. Kiedy trzeba zapisać się na badania prenatalne bo nikt mi jeszcze o tym nie wspomniał a kolejna wizytę mam na 18.01. A to już będzie 10t. Więc nie wiem czy nie za późno bo nie z terminami na takie badania.
Co do objawów mnie mdli strasznie raz tylko z rana a czasem całe dnie, wczoraj po raz pierwszy miałam spotkanie z porcelana. Senna trochę jestem ale wieściami usnąć nie mogę mecze się do 23-1 a wstaje kolo 9 poza sikaniem 2-3 razy w nocy. A piersi raz bolą raz mniej bardziej bolą wieczorami, poza bólami widzicie już jakieś zmiany w nich?
Ale już możesz się umówić na prenatalne.
 
reklama
Do góry