reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
@kruszynka22 a jaki poziom bety?

Dziewczyny mam wyniki, w piątek było 11 dni po i 47, dzisiaj 502. Mam dzisiaj tą wizytę u lekarza, ale chyba nie będzie nic widać i chyba odwołam tą wizytę, chociaż 2 godziny zostało [emoji26]Zobacz załącznik 1218379
Przyrost ładny bardzo ! Ale piszą na na forach że od 1000 bety widać pęcherzyk. Ja miałam w poniedziałek 443 i dziś widać pęcherzyk ale jeszcze bez zarodka. Lekarz mi powiedział że dwa dni wcześniej nic by nie zobaczył. Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze 😘
 
Dokładnie tak samo myślę, że wszystko będzie super i święta będą cudowne z myślą, że beta pięknie rośnie to i tak będzie [emoji3059] super, że u Ciebie już coś widać i niech tak zostanie [emoji4]
Przyrost ładny bardzo ! Ale piszą na na forach że od 1000 bety widać pęcherzyk. Ja miałam w poniedziałek 443 i dziś widać pęcherzyk ale jeszcze bez zarodka. Lekarz mi powiedział że dwa dni wcześniej nic by nie zobaczył. Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze [emoji8]
 
Hej dziewczyny, piękne fotki [emoji7]

Pytanie, czy któraś badała ft4?
Mi zwróciła uwagę na to endokrynolog... Myślałam że zmniejszy mi leki bo Tsh na poziomie 1,02 więc idealnie a ft4 w dolnej granicy normy. I nic z tego. Mamy pilnować ft4 teraz. [emoji2962]

Moja endokrynolog zleciła mi badania wit. D, wapnia i TSH, tez myślałam, ze dostanę trójkę tarczycową ale jednak nie ...
 
Hej dziewczyny 😆 ja też po wizycie. Wedlug OM to 6+6. Jak na razie wszystko ok. Widziałam ❤ jak migocze.
Teraz trochę badań i wizyta za 4 tygodnie. Jestem spokojna.
A i przy moim tsh 2,2 zapisał mi Euthyrox 25. Pochwalę się zdjęciem. 16087515339217767569496914276805.jpg
 
reklama
Do góry